Druholigoví florbalisté 1. FBC DDM Děčín mají za sebou domácí premiéru. I když kvůli chybějící hale musejí hrát domácí duely až v Rumburku. Úvodní utkání na vlastní palubovce se jim ale vůbec nepovedlo, Lovosicím podlehli 6:12.A to se úvod duelu Děčínu vydařil, když se pěknou kombinací zakončenou brankou blýskli Štěpánek a skórující Bořuta. „Potom jsme ale odpadli a Lovosice se dostaly do varu. V tréninkovém tempu nám pohodlně do konce třetiny nasázely šest branek," zlobil se hrající vedoucí FBC DDM Děčín Tomáš Štěpánek.

Poté se hra přeci jen vyrovnala, přesto se žádný zázrak nekonal. Lovosice si nakonec zaslouženou výhru a body pohlídaly.

II. liga: FBC DDM Děčín - Lovosice 6:12 (1:6, 1:1, 4:5)

Sestava a branky: Miško - Kužel 1, Hora, Košík 1, Matza, Bořuta 2, Štěpánek, Krauskopf, Povelkin, Jirků 2, Fidler, Pilek.

Děčínští dorostenci na turnaji v Lovosicích předvedli mnoho individuálních chyb, v obou zápasech inkasovali dvouciferný počet branek a vracejí se bez bodu.

FBC DDM Děčín - FBC Chomutov 8:12 B: Věchet 2, Vybíral 2, Ludvík 2, Michal, Kužel.

FBC DDM Děčín - FBC Plzeň 6:10 B: Věchet 2, Ponert, Kužel, Klein, Ludvík.

Sestava Děčína: Balvín - Henzl, Klein, Kužel, Vybíral, Michal, Ponert, Žáček, Ludvík, Trojan, Věchet.

Děčínští elévové se na domácím turnaji-  předvedli opravdu v dobrém světle. Nešlo ani tak o výsledky, jako o výrazné zlepšení v předvedené hře.

Sestava: Miškolci, Drobný, Volf, Vilímek, Dašek, Bräuer, Verbířová, Hrabaň, Strnad, Kočí, Sýkora, Martinec, Kříž, Prášek, Sochor, Bejšovec, Tichý, Světelský, Havriljak, Brhel.