Zaplněná Střelnice viděla skvělý box, před samotným zahájením dostávali domácí medaile za třetí místo v minulém ročníku extraligy.
54 kg: Burzyňski – Wong
Sedminásobný mistr Polska již od první minuty dostal domácí fanoušky do varu. Útok za útokem a tvrdé údery posílali soupeře do rohů. Nakonec Burzyňski vyhrál vysoko na body – 2:0.
57 kg: Barák – Huliev
Domácí borec využil svého obráceného gardu a přesnými údery bodoval. Nakonec Barák jasně zvítězil na body – 4:0.
60 kg: Velký – Kováč
Kováč vnutil Velkému své tempo a bodoval z ústupu. Velký ve třetím kole vehementně snižoval Kováčův náskok. Byl však napomínán a prohrál 1:2 NB – 4:2.
64 kg: Ústecký Chládek vyhrál bez boje, jelikož Děčín tuto váhu neobsadil – 4:4.
69 kg: Svoboda – Bilík
K vidění byl velice čistý a technický box. Svoboda šikovně rozrážel kryt a jeho pravá zadní soupeře trestala. Domácí boxer byl aktivnější po celý zápas, přesto vyhlásili rozhodčí za vítěze Bilíka. Domácí diváci toto rozhodnutí ohodnotili mohutným pískotem – 4:6.
75 kg: Ručiňski – Bezvoda
Asi nejtvrdší utkání. Dvojnásobný mistr Polska je známý ranař a svedl s Bezvodou velkou bitvu. V prvním kole byl počítán domácí Ručiňski, Bezvoda byl ale počítán ve druhém a ve třetím už byl silně otřesen a děčínský boxer vyhrál na body – 6:6.
81 kg: Stárek – Táborský
Oba boxeři se potkali před 14 dny na MČR, Táborský tehdy vyhrál titul. V tomto duelu však diktoval tempo Stárek. Měnil často gard a útoky schytával ve skrytu do rukavic. Nakonec Stárek vyhrál na body u všech rozhodčích – 8:6.
91kg: Velecký – Viktora
Ústí taktizovalo a Viktoru stáhli do těžké váhy, aby se vyhnul Průšovi. Čtyřnásobný reprezentant Viktora inkasoval tvrdé údery od nové děčínské posily. Rozhodlo třetí kolo, kdy byl Viktora dvakrát počítán, Velecký nakonec vyhrál 3:0 na body – 10:6.
91+ kg: Domácí Průša vyhrál bez boje, jelikož SKP tuto váhu neobsadil – 12:6.

Děčínští boxeři TJ Doprava tak potřetí za sebou dokázali porazit kvalitního soupeře z Ústí nad Labem a po vyhraném derby úspěšně zahájili nový extraligový ročník, ve kterém obhajují bronzové medaile.