Poslední zápas, který děčínští boxeři odboxovali, byl právě duel proti Třeboni. A Severočeši novopečeného mistra porazili 10:6. „Oba týmy ukázaly posily z ciziny, všechny zápasy se vydařily a měly velmi dobrou úroveň,“ pochvaloval si děčínský funkcionář Miloslav Jirásek.

Vše odstartovala váhová kategorie 56 kg, kde v polském souboji porazil děčínský Jozwik třeboňského Harkawega. Pak sice domácí Zakharian nestačil na hostujícího Zaripova, dalších pět zápasů ale k potěšení celé Střelnice, ovládli domácí boxeři.
Ve váze 64 kg Baláž jasně porazil Teplého, Karvánek (69 kg) přetlačil 3:0 na body Poláka. Další dva body pak přidal Bártl, který asi v nejhezčím utkání vyzrál na Faláta. Na 10:2 pro Děčín pak zvýšil Hořejšek, který návrat do ringu po několika letech oslavil skalpem třeboňského Mužíka.

Ve váze do 91 kg vyhrál třeboňský Mikuščák bez boje, jelikož má domácí Havel ruku v sádře. Supertěžká váha byla opět ozdobou, třeboňský Kolařík nakonec vyhrál nad Novákem 2:1 na body a upravil stav na konečných 10:6.

V příští sezóně by se extraliga měla rozrůst o Prostějov a Plzeň, ve hře je i tým ze Slovenska.