„Návštěva byla super, hodně lidí muselo stát. Po hymnách zahájila celý večer taneční skupina. Na úvod převzal Hynek Sagan, který je presidentem a zároveň hlavním sponzorem našeho klubu, pohár za vítězství v loňském ročníku Extraligy. Vybrané vstupné pak bylo předáno trenérem Václavem Němečkem zástupcům charity „Andělé bez křídel". Předávání se také zúčastnila primátorka města Děčína Marie Blažková. Její účasti si velmi vážíme," pravil člen děčínského klubu Miloslav Jirásek.

60 kg: Tři zápasy obstaraly ženy. V prvním vyhrála Forejtková nad Sandrou Kulaš na body – 2:0.

60 kg: Česká reprezentantka Kateřina Humlová málo bodovala a byla více v krytu. Z výhry se radovala Daria Popovič – 2:2.

54 kg: Lenka Kardová má již patnáct vítězství v národním dresu. Od začátku to do své soupeřky doslova sypala. Technika a úder ji dovedla k vítězství nad Szabinou Szucz 
– 4:2.

91 kg: Na těžké váhy to bylo rychlé tempo. Havel i Pratljačič měli tvrdý úder a bojovali hlavně v rozích ringu. Chorvatovi neseděl obrácený gard soupeře a padl na body – 6:2.

69 kg: První kolo udával rytmus domácí Vais. Ve druhém ale přišel levý hák Jugoviče a Vais prohrál T.KO. – 6:4.

69 kg: Vyrovnané utkání, ve kterém Molík i Zidar sklízeli potlesk publika. Díky lepšímu závěru zvítězil na body Zidar – 6:6.

75 kg: Krátké utkání, kdy si Toppič naběhl na pravý hák Bojka. Chorvat skončil na podlaze a prohrál T.KO. – 8:6.

75 kg: Korbel měl od začátku lepší fyzičku, Martinovič se často uchyloval k držení. Nakonec Korbel vyhrál na body 
– 10:6.

81 kg: Podlucký, který boxuje za Děčín, neustále útočil. Rebolj byl vysílen a dvakrát ve stoje počítán. Domácí borec vyhrál na body a sklidil od diváků velký potlesk – 12:6.

91+ kg: Chorvat Lovren převyšoval Ditricha o hlavu. Jeho dlouhé ruce byly všude první a nakonec zaslouženě vyhrál na body – 12:8.

„Děkujeme divákům, byli úžasní. Je vidět, že děčínští fandové boxu rozumí a mají ho rádi," dodal na závěr Miloslav Jirásek.