„Turnaj se vyvedl nejen tím, že nám vyšlo nádherné počasí, ale že se sešla neskutečně úžasná parta lidí, kteří mají rádi softball a podle reakcí od hráčů si to moc užili,“ usmíval se Tomáš Zirm, jeden z organizátorů, který nastoupil za tým SK Seitl Ostrava.

Nezapomnělo se na nejlepší individuální výkony. „Nejužitečnější hráčkou turnaje byla vyhlášena Johanka Folejtarová a nejužitečnějším hráčem legendární nadhazovač Luboš Vrbenský, který k překvapení všech zúčastněných hráčů nastupoval i na pálku a podařil se mu zahrát třikrát houmrana. Došlo i na dojemné chvíle, kdy jsme se loučili s Jozefem Liškou z Dolní Poustevny, který ukončil svou softballovou kariéru. Ocenění si odnesl Bob Roll starší z Chomutova za svůj celoživotní přínos softballu,“ poznamenal Zirm.

„Poděkování za výborně nachystané hřiště, zázemí s občerstvením, večerním programem a luxusním počasím patří všem ze Softball club North Star Dolní Poustevna A velký dík i všem soupeřům. Byl to další krásný víkend! Už se těšíme na příští ročník,“ zaznělo z ostravské kabiny.

„Pořadatelé zajistili týmům nadstandardní podmínky a nezapomenutelné zážitky, včetně kulturního programu,“ pochvalovali si vítězové z Chomutova.