Do posledního turnaje vstoupily Dolní Habartice a Markvartice se stejným počtem 38 bodů, dal se proto předpokládat lítý boj o titul.

Ale zaváhání dolno-habartického týmu ve vzájemném zápase, v němž domácím podlehl 5:1 otevřelo cestu k putovnímu poháru markvartickým.
Na třetím místě se pak celkově umístilo mužstvo Velké Bukoviny. Pomyslné bramborové medaile si odvezl organizující FECIDO tým a na poslední příčce se umístila Kamenická Nová Víska, jíž se nepodařilo získat jediný bod.

Nejlepším střelcem se stal František Roller z Dolních Habartic, jemuž se ve dvaceti zápasech podařilo vsítit 45 branek. O šest branek méně vstřelil domácí Pomíchal. Nejlepším brankářem byl vyhlášen Petr Vondrka z Velké Bukoviny.

„Ohlasy na FECIDO Cup jsou příznivé, i my hodnotíme turnaje pozitivně. Oproti jiným ročníkům jsme spokojeni především s pravidelnou účastí týmů. Často se stávalo, že některá družstva nepřijela, protože neměla dostatek hráčů. Pro nás je ale prioritou hrát fotbal, proto je dobré vědět, že není problém si hráče zapůjčit,“ zhodnotil krátce za TJ SK Markvartice Dušan Rybánský.
Jako další plus turnaje pak organizátoři vyzdvihli hru fair-play.

„Je vidět, že si hráči fotbal užívali a nebylo proto nutné řešit nějaké excesy podobné předchozím létům,“ vysvětlil Rybánský.
„ Do dalšího ročníku chystáme pár změn, některé i organizační. Více ale prozradit nemůžeme, to by pak nebylo překvapení,“ zakončil hlavní organizátor Rybánský s tím, že se týmy na příští ročník mohou přihlásit již nyní.

Konečná tabulka Fecido Cup:

1. Markvartice 50 bodů
2. D. Habartice 44 bodů
3. V. Bukovina 35 bodů
4. FECIDO 17 bodů
5. K. N. Víska 0 bodů