Sezóna 2011 byla pro děčínský oddíl jednou z nejlepších. Pod vedením trenérky se děvčata připravovala již od září. Je toho hodně, co musela děvčata zvládnout - choreografie, hudba, rytmické modely, gymnastické prvky, nášlapy, sestupy, dynamika, návrhy dresů. Ale povedlo se a dřina, píle, obětování a vysoké nasazení se vyplatilo!

Domácímu publiku se o Velikonocích v basketbalové hale všechny závodnice oddílu předvedly na Dance Děčín v nejlepším světle. Jejich výkony porota ohodnotila čtyřmi poháry a několika skvělými umístěními. Pro pohár Primátora města Děčín věnovanému pro nejúspěšnější oddíl si trenérka doběhla (samozřejmě vzhledem k ochraně palubovky) dokonce bosa.

Jméno Fit FaJJn si dnes kromě Děčín pamatují nejen v Ústí nad Labem, v Poděbradech, v Liberci a Železném Brodě, ale hlavně v Praze. Aerobiková klání v těchto místech byla vždy kvalitně obsazena a přesto si oddíl FaJJn Děčín z každého města odvezl alespoň jedno ocenění. Pokaždé vyrazily čtyři stepové týmy a vždy se některým holkám (někdy i všem) při návratu houpala medaile na krku.

Největší úspěch ovšem slavily děčíňandy v lize „Žij pohybem“ pořádaným KK aerobic Praha. Čtyři bodovaná kola začínala prvním závodem již v lednu a finále se uskutečnilo 4. června 2011. V krásném prostředí Kongresového sálu to holkám „sedlo“ a v konečném hodnocení si čtyři týmy odvážely čtyři ligové poháry. Jeden zlatý v kategorii Step 15-20 let, v kategorii Step 11-14 let bronzový a v kategorii Step 8 – 10 to byly poháry hned dva, za druhé a třetí místo.

Nejen soutěžní týmy se však celou sezónu tvrdě připravovaly a pilovaly techniku, protože sezóna 2011-2012 je za dveřmi a trenérka i všechna děvčata budou chtít úspěchy zopakovat a popřípadě rozšířit řady pohárů a medailí.

Doufejme, že se to FaJJn holkám povede!