Extraliga žen

Ve druhém a třetím utkání se děčínské áčko poprvé představilo na domácích stolech.

V prvním duelu se utkalo se Slavojem Praha a utkání Děčanky zahájily dvěma vítězstvími, když Z. Dyškantová porazila 3:1 Hoškovou a Meidlová 3:2 Zýkovou. Za hostující hráčky následně snižovala Štefcová, která 3:0 přehrála Rambouskovou. V dalších utkáních ale již bodovaly jen domácí a celý zápas tak dovedly do vítězného konce.

Ke druhému utkání přijelo do děčínské haly družstvo SK Dobré. Do zápasu Děčín nevkročil šťastně a hostující hráčky se rychle ujaly vedení 4:0. Teprve za tohoto stavu se podařilo domácím bodovat, a to když Meidlová 3:2 přehrála Rozinkovou. V dalším utkání však Z. Dyškantová nestačila na Šlehobrovou. Naději pro Děčín vykřesala ještě Meidlová, která po boji 3:2 přehrála Rozínkovou. Ke třetímu utkání pak nastoupila Z. Dyškantová proti Stachové a Děčanky potřebovaly bodovat. Dyškantová sice vyhrála první set, další ale prohrála a tím Stachová získala pro hosty šestý, vítězný bod.

2. liga žen

Děčínská rezerva žen zajížděla k prvnímu utkání v sezóně do Turnova, kde se utkaly s družstvem Sokola Turnov. Do utkání vkročily Děčanky bez respektu ze zkušených domácích hráček a rychle se ujaly vedení 3:0. Sokol se však nechtěl s tímto vývojem smířit a čtyřmi výhrami v řadě otočil stav na 4:3. Hostující celek pak zásluhou Polanské vyrovnal na 4:4 a bylo zaděláno na pořádné drama. Domácí Longinová pak strhla vedení na stranu Sokola, avšak v posledním duelu se mladičká J. Schneiderová nezalekla zkušené Pušová a po dramatickém boji ji porazila.

3. liga mužů

V úvodním utkání přivítali děčínští muži na domácích stolech družstvo TTC Litoměřice B a do utkání vstoupili velice nervózně a zanedlouho prohrávali 0:5. Rambousek pak sice snížil na 5:1, ale další dva duely vyhráli opět hostující hráči. Za Děčín pak opět snižoval Rambousek, tentokrát na 7:2, jenže hosté vyhráli další dvě utkání a tím získali i devátý bod znamenající, že neodjedou s prázdnou. Nakonec se jim podařilo uhrát i desátý bod a vyhru.

Výsledky

SKST Děčín – Slavoj Praha 6:1. Body Děčína: Meidlová 3, Z. Dyškantová 2, Rambousková 1.

SKST Děčín – SK Dobré 2:6. Body Děčína: Meidlová a Rambousková 1, Z. Dyškantová 0.

2. liga žen

Sokol Turnov – SKST Děčín B 5:5. Body Děčína: P. Schneiderová 2, J. Dyškantová a Polanská po 1,5.

3. liga mužů

SKST Děčín A – TTC Litoměřice 4:10. Body Děčína: Rambousek 3, Matas 1, Matušek a Tauš 0.