„První set vypadal dobře, po úvodní vyrovnané části jsme si udělaly několikabodový náskok a snadno pak zvítězily 25:18. Ve druhém a třetím setu se nám moc nevedlo na příjmu a ve hře v poli a bohužel jsme oba sety prohrály. Čtvrtý set byl pro nás těžký, jelikož jsme prohrávaly. Ale zvládly jsme ho dobře. Nastoupily jsme do tie-breaku, kdy nám štěstí moc nepřálo. V koncovce za stavu 13:13 písknul rozhodčí nový míč, který měl být náš. A Střešovice tedy za stavu 14:13 bodovaly a po dvouhodinové hře zvítězily,“ popsala první zápas Michaela Beranová, libero Spartaku.

I druhá zápas nabídl plný počet setů. „Ve druhém zápase jsme vedly už 2:0, ale soupeř zkvalitnil obranu na síti a nám dělal problém při útoku dostat míč přes síť. Za stavu 2:2 jsme opět nastoupily do tie-breaku a naštěstí jsme si udělaly pětibodový náskok, který vydržel až do konce,“ pochvalovala si.

Spartak tak drží čtvrté místo, první trojka mu ale bodově uprchla. „Přes kvalitní a hezký volejbal je škoda, že jsme doma remizovaly. Ale je vidět, že i se soupeři z druhého konce tabulky se dá hrát vyrovnaně. Teď v sobotu náš čeká volný víkend,“ dodala na závěr Michaela Beranová.

VSK Spartak Děčín Rumburk - Tatran Střešovice B 2:3 (18, -22, -21, 18, -13) a 3:2 (18, 16, -18 ,-19, 10)

 Spartak: Beranová., Hýblová A., Strzepková E., Strzepková L., Plíhalová, Bojčevová, Benešová, Jindřichová, Demuthová, Ácsová.

 Trenéři: Dopita, Procházka.