KP starších žáků

V mostecké hale se konala soutěž starších žáků a děčínský oddíl zde zastupovali Endlicher, Vojtíšek, Dusík, Tučková, Matasová, Štěbetáková a Schneiderová. Ze základních skupin se však podařilo postoupit mezi žáky pouze Dusíkovi a Endlicherovi, mezi dívkami Matasové a Schneiderové, které obsadily ve dvouhře třetí místo a Schneiderová se spolu se Štikovou stala přebornicí kraje ve čtyřhře. Chlapci na medailové umístění nedosáli.

Dvouhra – chlapci: 1. Seibert (Ústí n. L). Dívky: 1. Štiková (Most),.. 3. Matasová a Schneiderová (obě Děčín).

Čtyřhra – chlapci: 1. Karásek, Matuška (Ústí n. L., Most). Dívky: 1. Štiková, Schneiderová (Most, Děčín), … 3. Matasová, Tučková (obě Děčín).

Smíšená čtyřhra: 1. Formánková, Seibert (oba Ústí n. L.),… 3. Schneiderová, Karásek (Děčín, Ústí n. L.)

KP mužů a žen

Do litoměřické haly zajížděli muži a ženy, aby se zde utkali o postupová místa na M ČR a i zde měl děčínský oddíl zastoupení. Mezi muži bojovali Polanský a Rambousek, mezi ženami Z. Dyškantová, J. Dyškantová, Rambousková, Šámalová a Klihavcová a i zde děčínští hráči vybojovali medailová umístění.

Dvouhra – muži: 1. Lev (Litoměřice), 2. Polanský (Děčín). Ženy: 1. Ságlová (Litoměřice), 2. Z. Dyškantová, 3. Rambousková (obě Děčín).

Čtyřhra – muži: 1. Veselý, Merker (oba Ústí n. L.),… 3. Polanský, Rambousek (oba Děčín). Ženy: 1. Ságlová, Fousková (obě Litoměřice), 2. Rambousková, Meidlová (Děčín, Ústí n. L.), 3. Z. a J. Dyškantová (obě Děčín).

Smíšená čtyřhra: 1. Z. Dyškantová, Lev (Děčín, Litoměřice).

KP nejml. žáků

V děčínské hale se pak představili nejmladší žáci a žákyně a Děčín reprezentovali mezi chlapci Dusík, Janeček, Šimánek a mezi děvčaty Tučková, Taušová, Klihavcová a Štěbetáková. V tomto turnaji si děčínští hráči stali ve všech kategoriích přeborníky kraje. Nejúspěšnějšími hráči pak byli Dusík a Tučková, kteří se stali třikrát přeborníky kraje.

Dvouhra – chlapci: 1. Dusík (Děčín). Dívky: 1. Tučková (Děčín).Čtyřhra – chlapci: 1. Dusík, Čaja (Děčín, Žatec), 2.Janeček, Sloup (Děčín, Krupka), 3. Šimánek, Březovský (Děčín Krupka).

Dívky: 1. Tučková, Taušová (obě Děčín).

Smíšená čtyřhra: 1. Tučková, Dusík, 2. Taušová, Janeček (vš. Děčín).