Za stavu 6:8 pro domácí následovala váha do 91 kg. V té za domácí nastoupil borec Vaňata, ten si ale přivezl lékařskou prohlídku bez předepsaného razítka a tak prohrál kontumačně. S českobudějovickým Batěkem si tak alespoň zaboxoval přátelsky a svého soka doslova deklasoval. V poslední váze pak také vyhrál borec v děčínských barvách, a tak nebýt špatné prohlídky, mohlo vítězství zůstat v Děčíně.

Děčín – Č. Budějovice

8:10

54 kg: Rogowski – Schakaldaev. Oba borci byli výborně připraveni, více bodů v každém kole však nasbíral domácí borec. 2:0.

57 kg: Chval – Kořínek. V utkání zvítězila větší zkušenost hostujícího borce, který na body porazil teprve sedmnáctiletého Chvala. 2:2.

60 kg: Lowy – Štádler. V nepříliš pohledném utkání neustále přerušovaném rozhodčím vyhrál těsně na body 2:1 hostující boxer. 2:4.

64 kg: Pechr – Šesták. Po urputném boji vyhrál nakonec Šesták, i když diváci byli jiného mínění a dali to hlasitě najevo. 2:6.

69 kg: Chuděckij – Frček. V nejhezčím utkání celého odpoledne byl o trošičku lepší domácí borec. 4:6.

75 kg: Libiš – Vodárek. Český reprezentant v českobudějo­vických barvách nedal soupeři žádnou šanci a vyhrál RSC. 4:8.

81 kg: Stárek – Pršanec. Dvojnásobný mistr ČR v barvách Děčína měl zjevnou převahu a sudí ve třetím kole utkání ukončili pro naprostou převahu. 6:8.

91 kg: Vaňata – Batěk . Utkání vyhrál kontumačně Batěk. 6:10.

+91 kg: Kroupa – Šour. Domácí borec se v utkání stodvacetikilových obrů vyššího soupeře nezalekl a vyhrál na body. 8:10.