1. liga žen

SKST Děčín A – SK Dobré 5:5. V prvním utkání přivítaly děčínské ženy před bouřlivým publikem družstvo SK Dobré a k vidění byly nádherné zápasy. Domácí hráčky druhému družstvu průběžné tabulky nic nedarovaly a ujaly se vedení 2:0. Následně však Rambousková prohrála 3:2 se Šlehobrovou a Šámalová s Macurovou také 3:2 a bylo srovnáno. V dalším utkání, kde proti sobě nastoupily Rambousková s Rozinkovou se podařilo v pětisetové bitvě Rambouskové zvítězit a Děčín opět vedl.

Ke druhému utkání pak nastoupila Meidlová a hladce prohrála 3:0. Děčínské hráčky hrály neustále pod tlakem, ale i přesto se ujaly vítězstvími Šámalové nad Šlehobrovou 3:2 a Rambouskové nad Macurovou 3:1 vedení 5:3. Vše se tedy rozhodovalo až v posledních zápasech, kde domácí hráčky nezvládly koncovky setů a Šámalová i Meidlová prohrály shodně 3:2. Body Děčína: Rambousková 2,5, Meidlová 1,5, Šámalová 1

SKST Děčín A – SK Vršovan Voděrady 4:6. Domácím hráčkám se v tomto utkání nepodařilo předvádět sobotní výkony ale i přesto se ujaly vedení 2:1 a 3:2. Toto však bylo jejich poslední vedení v zápase, neboť dovolily hostujícím hráčkám vyhrát čtyři utkání v řadě a bylo rozhodnuto. Děčankám se pak již jen podařilo zásluhou Rambouskové výsledek korigovat na konečných 6:4 pro Voděrady. Body Děčína: Rambousková a Meidlová 2, Z. Dyškantová a J. Dyškantová 0.

2. liga žen

SKST Děčín B – SKST Vlašim B 5:5. V dalším druholigovém dvou utkání přivítala děčínská rezerva v domácí hale béčko a céčko Vlašimi. Nejprve se utkala s prvním družstvem průběžné tabulky a to s béčkem Vlašimi a chtěla jim oplatit podzimní porážku. Hned na úvod vyhrály Děčanky čtyřhru a ujaly se vedení 2:1, ale hostující hráčky, které přijely v nejsilnější sestavě otočily na 3:2. Děčanky však nesložily zbraně a zásluhou vítězství Novákové v pětisetové bitvě nad Beranovou a Hojkové nad Míkovou 3:0 se opět ujaly vedení a to 4:3. Následně však prohrála J. Dyškantová s Beranovou 3:1 a bylo opět srovnáno 4:4. Do posledního utkání pak nastoupily Hojková, která svedla nelítostný boj s Bachurovou a i když prohrávala již 2:1 na sety dokázala utkání otočit a zvítězit 3:2. Stav byl 5:4 a děčínské hráčky věděly, že neprohrají a to ještě nastoupila Nováková proti Míkové. V tomto utkání se však otočilo štěstí proti domácím hráčkám, neboť Nováková musela ve třetím setu ze zdravotních důvodů z utkání odstoupit, což znamenalo remízu. Body Děčína: Hojková 2,5, Nováková 1,5, J. Dyškantová 1.SKST Děčín B – SKST Děčín C 5:5. V odpoledním utkání přivítaly Děčanky sousední družstvo tabulky a to céčko Vlašimi. V tomto utkání se předpokládalo, že domácí hráčky získají plný počet bodů, ale strhla se nelítostná bitva o každý míček. Na úvod Děčanky vyhrály v pětisetové bitvě čtyřhru a Hojková porazila Škopkovou 3:0, což znamenalo stav 2:0 pro Děčín. Hostující hráčky se však nevzdávaly a podařilo se jim dvěma vítězstvími v řadě srovnat na 2:2. Vedení se ale opět zásluhou vítězství Šámalové, která porazila Škopkovou 3:0 a Hojkové, která porazila Valterovou ujaly Děčanky, stav 4:2. Hráčkám Vlašimi se ale opět podařilo srovnat a to když Keroušová porazila Klihavcovou 3:1 a Valterové, která porazila Šámalovou 3:2, stav 4:4. Následně však Klihavcová vítězstvím nad Škopkovou 3:0 získala pro Děčín uklidňující pátý bod, stav 5:4. O konečném výsledku se tedy rozhodovalo opět v posledním zápase, kde proti sobě nastoupily Hojková a Keroušová. Štěstí se v tomto utkání přiklonilo na pálku hostující hráčky, která zvítězila 3:1 a srovnala na konečných 5:5. Body Děčína: Hojková 2,5, Šámalová 1,5, Klihavcová 1.