Do závodu odstartovalo nakonec přes 220 dětí ve věku od 2 do 15 let. Rozděleny byly do šesti kategorií. Závod měl fajn atmosféru, ke které přispělo příjemné počasí a děti závodily ze všech svých sil. Po té co absolvovaly svou trať v rozložení běh – cyklistika – běh, čekalo na každého z nich občerstvení a diplom. Pro ty nejlepší byly připraveny i věcné ceny a vyhlášení na stupních vítězů.

A kdo se stal vítězem? Děti 2 5 roků: O. Dupa a K. Charvátová (odrážedlo); chlapci do 6 let: J. Libich; dívky do 6 let: B. Silná; dívky do 8 let: V. Vavříková; chlapci do 8 let: M. Strnad; dívky do 10 let: J. Chýlová; chlapci do 10 let: M. Kánský; dívky do 12 let: V. Šafaříková; chlapci do 12 let: Š. Škaloud; dívky do 15 let: K.Horníková; chlapci do 15 let: M. Macek; dívky nad 15 let: T. Bolfíková.

Vítězové byli nakonec všichni, kdo se aktivně zúčastnili a užili si krásné odpoledne v příjemné atmosféře a mezi podobně naladěnými lidmi.

Zároveň Triade věnuje po všech akcích znova finanční částku na handicapované děti, celkem za své trvaní to je již více jak 250 000 Kč.

Jednalo se o druhou letošní akci pořádanou Triade Děčín a budou následovat další jako Mikulášovický triatlon, Olešský paroháč, Iron Dumpling včetně dětských závodů, poté v září znova duatlon pro mláděž. Triade Děčín je jedním z největších pořadatelů závodů v Děčíně.

Poděkování patří všem, kteří tento závod pomáhali organizovat a to především Tomáši Slavatovi zakladateli celého seriálu, členům oddílu Triade za velkou sportovní tak organizační úroveň a také rodičům, kteří přivedli své děti na sportovní akci.