Nejlépe si vedla dvojice Jaroslav Žižka z Rumburku a Pavel Málek z Děčína, která uhádla devět zápasů a zaznamenala tak zisk sedmnácti bodů. Vítězem se na základě supertrefy stal Pavel Málek, který tipoval že Modrá vyhraje nad Chomutovem 3:1, zatímco rumburský tipér uvedl 2:1. Správně bylo 4:0. Šťastného výherce žádáme, aby s spojil se sportovní redakcí děčínského deníku (731 330 738), kde si domluví způsob převzetí ceny.
Extraliga
1. místo
DC0018 Zdeněk Pochman ml., Děčín 8 100
2. místo
DC0046 Petr Dočkal, Děčín 11 97
DC0045 Martin Šíma, Děčín 11 97
4. místo
DC0036 Jaroslav Premoli, Děčín 8 91
5. místo
DC0035 František Zlesák, Děčín 11 88
6. místo
DC0038 Jaroslav Žižka, Rumburk 17 85
DC0014 Karolina Čermáková, Březiny 5 85
8. místo
DC0011 Pavel Málek, Děčín 17 82
DC0010 Josef Málek, Děčín 11 82
DC0023 Petr Švarc, Bynov 11 82
1. liga
2. místo
DC0049 Miloslav Dragoun, Boletice 11 79
DC0016 Zdeněk Pochman sen., Děčín 11 79
DC0031 Milan Pojer, Benešov 11 79
DC0015 Jiří Dušák, Březiny 2 79
DC0053 Eva Zlesáková, Děčín 2 79
16. místo
DC0013 Bedřich Borovička, Děčín 11 77
17. místo
DC0052 Karla Dušáková, Březiny 5 76
DC0040 Michal Vyskočil, Rumburk 5 76
19. místo
DC0037 Ondřej Žižka, Rumburk 14 73
DC0058 Marie Kovářová, Děčín 8 73
DC0055 Míra Zedník, Děčín 8 73
22. místo
DC0008 Pavel Stříbrný, Šluknov 8 71
23. místo
DC0060 Michaela Čumplová, Rumburk 11 70
DC0017 Jiří Pochman, Děčín 8 70
DC0001 Karel Šnajdr, Děčín 5 70
26. místo
DC0051 Jiřina Čermáková, Březiny 0 69
27. místo
DC0002 Miroslav Soukup, Mikulášovice 8 68
DC0056 Jindra Zeminová, Děčín 8 68
29. místo
DC0020 Antonín Horák, Děčín 14 67
DC0012 Petr Hruška, Březiny 8 67
DC0021 Marie Horáková, Děčín 5 67
32. místo
DC0009 Josef Málek ml., Děčín 11 64
DC0028 Josef Beneš, Jakuby 2 64
34. místo
DC0033 Petr Raba st., Benešov 11 63
2. liga
35. místo
DC0003 Robert Kalina, Děčín 5 62
36. místo
DC0030 Miroslav Betlach, Benešov 14 61
DC0048 Jiří Jerie, Děčín 8 61
38. místo
DC0050 Hana Dragounová, Boletice 0 59
39. místo
DC0029 Jarmila Betlachová, Benešov 14 58
DC0039 Karel Vyskočil, Rumburk 8 58
DC0026 František Hasala, Děčín 5 58
DC0044 Pavla Řeháková, Varnsdorf 5 58
43. místo
DC0062 Jaroslav Pöschko, Varnsdorf 0 56
44. místo
DC0027 Hynek Skála, Jakuby 2 52
DC0025 František Struk, Benešov –1 52
46. místo
DC0057 František Zlesák ml., Děčín 8 50
3. liga
47. místo
DC0041 Jan Rohm ml., Varnsdorf 11 46
48. místo
DC0019 Dagmar Bacová, Děčín 5 44
DC0047 Otto Vítek, Mikulášovice 0 44
50. místo
DC0059 Jiří Šrédl, Č. Kamenice 11 43
DC0005 Jitka Třešňáková, Vilémov 11 43
DC0004 Martin Havlíček, Království 8 43
DC0042 Jan Rohm st., Varnsdorf 2 43
DC0006 Ludvík Třešňák, Vilémov 2 43
55. místo
DC0024 Jaroslav Ševčík, Děčín 5 40
56. místo
DC0022 Miroslav Hercík, Děčín 5 38
57. místo
DC0007 Eva Vrabcová, D. Poustevna 5 37
58. místo
DC0067 Jaroslav Adolf, Vilémov 8 34
DC0066 Boguslava Adolfová, Vilémov 8 34
60. místo
DC0032 Petr Raba, Benešov 8 30
61. místo
DC0054 Mirek Kylíšek, Děčín –1 24
62. místo
DC0034 Čestmír Štěpán, Děčín 0 21
63. místo
DC0064 Roman Fiedler, Růžová 0 14
64. místo
DC0043 Alena Rohmová, Varnsdorf –4 13
65. místo
DC0065 Eduard Fiedler, Ludvíkovice 0 8
66. místo
DC0061 Radek Zápotocký, Rumburk 8 7
Citron Tip ligy
67. místo
DC0063 Jaroslav Hanykýř, Rumburk 0 –1