Vítězem se stal Jan Merunka, který získal osm bodů a zároveň přesně trefil supertrefu. Tímto vítěze žádáme, aby se spojil se sekretariátem Děčínského deníku (sl. Pospíšilová – 412 552 418), kde si domluví způsob a termín předání ceny určené pro vítěze.

Extraliga

1. místo
DC0035 M. Dragoun, Boletice 5 70
DC0013 Pavel Holub, Děčín 2 70

3. místo
DC0052 Kamila Rajdlová, Děčín 8 64
DC0029 Josef Marek, Děčín 5 64

5. místo
DC0012 Zdeněk Pochman, Děčín 5 62

6. místo
DC0021 Jiří Jerie, Děčín 5 61
DC0034 H. Dragounová, Boletice 2 61
DC0006 František Zlesák, Děčín 2 61

9. místo
DC0009 Miroslav Zedník, Děčín 5 59

10. místo
DC0036 Jaroslav Premoli, Děčín –1 56

11. místo
DC0016 Karolína Čermáková, Březiny 5 55
DC0020 Petr Hruška, Březiny 5 55
DC0050 Petr Nový, Děčín 5 55
DC0045 Rostislav Horký, Děčín –1 55

15. místo
DC0023 Ludvík Třešňák, Vilémov 5 53

16. místo
DC0015 Antonín Horák, Děčín 5 52

17. místo
DC0010 Marie Kovářová, Děčín 5 50

1. liga

2. místo

DC0001 Karel Šnajdr, Děčín 8 49
DC0019 Jiří Dušák, Březiny 5 49
DC0048 Martin Šíma, Děčín 5 49
DC0014 Marie Horáková, Děčín –4 49

22. místo
DC0056 Jan Merunka, Děčín 8 47

23. místo
DC0017 Jiřina Čermáková, Březiny 5 46

24. místo
DC0047 František Šíma, Děčín 5 44

25. místo
DC0043 Karel Jánský, Děčín 2 43
DC0005 Petr Vítek, Mikulášovice 2 43
DC0040 Petr Dočkal, Děčín –1 43

28. místo
DC0008 Jiří Pochman, Děčín 2 41

29. místo
DC0003 Pavel Stříbrný, Šluknov 8 40
DC0018 Karla Dušáková, Březiny 5 40
DC0028 Josef Málek, Děčín 2 40
DC0049 Karel Vrtal, Děčín –7 40

33. místo
DC0051 Pavla Nová, Děčín 0 38

34. místo
DC0053 Roman Verner, Děčín –1 37

35. místo
DC0024 Jitka Třešňáková, Vilémov 2 35
DC0042 Kamila Jánská, Děčín –1 35

37. místo
DC0027 Pavel Málek, Děčín 2 34
DC0004 Věra Stříbrná, Šluknov 2 34
DC0032 Milan Baco, Boletice –1 34
DC0030 Jiří Grund, Děčín –1 34
DC0025 Otto Vítek, Mikulášovice –1 34

2. liga

42. místo
DC0011 Z. Pochman sen., Děčín 8 32

43. místo
DC0038 Mirek Hruška, Děčín 5 31
DC0057 Josef Čurda, Děčín 2 31
DC0046 Marian Bílý, Děčín –1 31
DC0033 Petr Krebs, Děčín –1 31
DC0041 Ondřej Vrážel, Děčín –1 31

48. místo
DC0026 Martin Vyskočil, Jiříkov 5 29

49. místo
DC0031 Jakub Grund, Děčín 5 28
DC0007 František Zlesák ml., Děčín 2 28
DC0055 Valda Kohout, Děčín –1 28
DC0054 Jiří Punčochář, Děčín –1 28

53. místo
DC0002 Jaroslav Ševčík, Děčín 2 22
DC0044 Patrik Jánský, Děčín –1 22

55. místo
DC0022 Aleš Ondráček, Varnsdorf –1 20

56. místo
DC0037 Zdeněk Karfík, Děčín –1 13

57. místo
DC0039 Jaroslav Říha, Děčín –4 7

Citron Fortuna ligy

58. místo
DC0058 František Matějovský, Mikulášovice 8 5