Silně obsazený mezinárodní turnaj přinesl vyrovnané výkony, což potvrdilo i samotné finále, kde se utkaly pražské celky a výsledek byl v normálním čase 5:5. O vítězi tak rozhodovaly divácky zajímavé penalty, v nichž byla úspěšnější Slavia Praha , která porazila pražský Stepp 4:3. Děčané tentokrát zůstali bez medailových pozic a obsadili nepopulární 4. místo, porážky však byly velmi těsné.

Slavia  Praha – SK Děčín   5:4   (3:2, 2:2)
Děčínští hráči se ujali vedení, ale dvakrát se nechali od pražanů nachytat. Po změně stran se Děčané  dostali nakrátko do vedení 4:3 ,soupeř vyrovnal a opět lacinou brankou po chybě obrany šel do vedení, které do konce utkání udržel.

SK Děčín – SC Chemnitz 6:4 (3:1, 3:3)
Děčínští pólisté tentokrát dobře bránili a soupeř nenašel zbraň, kterou by je překvapil. Děčínští pólisté pohlídali střelce, kteří na Kubu Cupu stříleli ze střední vzdálenosti a oplatili Chemnitz porážku z tohoto turnaje v minulém roce.

UK Bratislava – SK Děčín 4:3 (1:2, 3:1)
Přestože Děčín vedl většinu zápasu a ještě v polovině druhé půle 3:2, neudržel slibné vedení do konce. Škoda neproměněných tutovek, které děčínští pólisté měli ve druhé půli. Přesto lze výkon Družstva pochválit, protože měli největší věkový průměr.

Sestava a branky Děčína: Schmid – Chytil 5, Machala 2, Kudrhalt 2, Došlý 2, Sýkora2, Heger 1, Mareček 1, Kmoch.

ALOIS SÝKORA