1. FBC DDM Děčín – Česká Lípa 7:6. Branky Děčína: Kamín 3, Michal 3, 1 Kubišta. Prvním soupeřem byl čtvrtý tým tabulky Česká Lípa. V úvodu tohoto utkání padlo na obou stranách po jedné rychlé brance. Lípa poté šla do vedení 2:1. ale Děčín do konce 1. třetiny otočil na 3:2. V průběhu druhé třetiny odskočil Děčín na rozdíl tří gólů, poté však herně polevil a dovolil soupeři vyrovnat. Děčín pak pod tlakem v závěru vytěžil vítězství 7:6.


1. FBC DDM Děčín – Louny 1:3. Branku Děčína dal Kubišta. Ve druhém utkání byly papírové předpoklady na úspěch vysoké a děčínští starší žáci měli velkou šanci si poprvé v sezoně odvézt šest bodů. V cestě stály rychlé, ale méně technicky zdatné Louny. Po rychlých gólech na obou stranách se diváci těšili na brankové hody, opak byl však pravdou. Děčín byl po celý zápas lepším týmem, když se tlačil do zakončení a držel míček. Přesností však ten den neoplýval.

Skóre se pohnulo až ve třetí třetině, ovšem díky střelcům z Loun. Hráči Děčína byli po zápase hodně zklamaní, avšak je nutno říci že z třiceti pěti střeleckých pokusů na branku je jeden vstřelený gól hodně málo.

1. FBC DDM Děčín: Balvín, Černohorský, Kubišta, Kubát, Kužel, Soukup, Šimánek, Jirků, Michal, Věchet, Kamín, Ludvik, Žáček, Abrahám.