„Závodníky čekal náročný program, celkově 26 disciplín v různých věkových kategoriích a plaveckých stylech. Na startu byli závodníci a závodnice ve věku od šesti do třinácti let," prozradil trenér Petr Rouček.

Na první místo se postavili třikrát Alžběta Blažková, dvakrát Veronika Picková, Štěpánka Chabrová, Vojtěch Polák, Petr Šolín, Barbora Silná, jednou Marek Peterka, Daniel Pospíchal, Miroslav Strnad, Jáchym Jiruš, Markéta Macháčková a Tomáš Šotka.

Na druhém místě se umístila třikrát Veronika Picková, dvakrát Vítek Bartůšek, Amálie Hašková, Sára Zounková, Jan Veselý, Marek Peterka, Miroslav Strnad a Iva Parlesáková, jednou Emma a Nina Červinková, Jan Daňhel, Pavel Dzuba, Jáchym Jiruš, Eliška Hauznerová, Markéta Macháčková, Barbora Silná, Tomáš Šotka.

PLAVCI SK DĚČÍN na domácí půdě uspěli.Zdroj: Zdroj: Plavecký klub DěčínNa třetím místě se umístili dvakrát Dan Pospíchal, Tereza Krnáčová, Nela Bartůšková, Sára Zounková, Amálie Hašková, jednou Sára Zounková, Viktor Bilič, Alžběta Blažková, Emma Červinková, Pavel Dzuba, Eliška Hauznerová, Tomáš Šotka, Marek Peterka, Radek Veselý, Markéta Macháčková, Šimon Rouček a Ondřej Petr.

Nejúspěšnější děčínská mix štafeta v sestavě Veronika Picková, Marek Peterka, Markéta Macháčková a Miroslav Strnad svou kategorii vyhrála.

„Všem děkujeme za parádní výsledky a ohromnou bojovnost. Byla to paráda. Už teď se těšíme na další výzvy," dodal Rouček, kterému sekundoval druhý trenér Jan Mareš.