SKST Děčín A – Lázně Fr. Lázně 8:10. Domácí sice poprvé v sezoně vyhráli obě čtyřhry, v prvním kole dvouher ale nezvládli svá utkání Matušek, Gargulák ani Tauš a rázem to bylo 2:3. Vyrovnat na 3:3 se podařilo Pak začala přetahovaná, když hosté vedli 3:5, aby to bylo zanedlouho 6:5 pro Děčín. Z vedení se ale domácí neradovali a po dalších dvou zápasech to bylo zase 6:7 pro hosty. Děčín ale znovu kontroval a otočil na 8:7, jenže to byly poslední body které domácí udělali a výhra nakonec putovala do Lázní.

Děčín: Polanský 3,5, Gargulák, Rambousek a Matušek 1,5, Tauš 0.

SKST Děčín A – Slavoj Praha A 6:10. Ke druhému utkání přijelo mladé družstvo Slavoje Praha a očekávalo se, že by v tomto utkání mohli děčínští hráči bodovat. V úvodních čtyřhrách se soupeři o body podělili a stav byl 1:1.

Následně ale Slavoj utekl až na 5:2. Děčané se ale nevzdávali a snížili na 5:4. V následných utkáních, ale Slavoj opět odskočil na 7:4, pak sice ještě Gargulák snížil na 5:7, jenže hosté už si výhru v závěru vzít nenechali. Děčín: Gargulák 4,5, Polanský 1,5, Tauš a Rambousek 0.