V této velmi kvalitní konkurenci nechyběli ani zástupci děčínského oddílu SK. Ti ale neměli snadnou úlohu. Pro nemoc se nezúčastnili největší favorité Lenka Königová, mistryně Evropy a mistryně světa a Vilém Šefl, vícemistr světa.

Ostatní je ale zastoupili nadmíru úspěšně. Jako první nastoupila v kategorii F1 do 57 kg Jana Čepelíková. Chvatem De aši harai získala wazari, přešla do držení a vyhrála na Ipon. Pak už porážela jednu soupeřku za druhou. To bylo první zlato pro Děčín. Po ní zlato vybojovali Andrea Mahnová v F3 do 70 kg, Marie Vršecká v F6 do 70kg a Jan Černoch v M1 do 90 kg.

Druhá místa obsadili Lucie Radostová v F2 do 57 kg a Petr Čapek v M2 do 90 kg. Stříbrné medaile si vybojovali Pavel Mahn a Libor Stružinský v M4 do 90 kg, Zbyšek Stružinský v M2 do 90 kg a David Černoch v M1 do 90 kg. Dvě čtvrtá místa vybojovali Jan Březovský a Otto Černohorský. Tak i přes neúčast největších favoritů děčínští judisté obsadili nejvíce medailových míst a obhájili loňské vítězství za nejlepší tým Čech.

Současně se v tomto termínu konal krajský přebor starších žáků v Lounech, kde vybojoval Vít Veselý ve váze do 72 kg zlato. Druhé místo ve váze nad 72 kg obsadil Jiří Muška. Třetí místo ve váze do 55 kg si vybojoval František Štrba.