„Po této výhře jsme se stali mistrem Čech. Boxovalo se 
v kulturním domě za bouřlivé atmosféry přítomných diváků. Jen škoda, že domácím nepřijeli včas dva borci na vážení," pravil děčínský funkcionář Miloslav Jirásek, který také okomentoval všechny zápasy.

56 kg: Jak Horvát, tak Dužda jsou začínající boxeři, jejich zápas byl takřka bez faulů. Děčínský Dužda neměl ve třetím kole tolik síly, jelikož před zápasem ještě shazoval potřebná kila. Domácí Horvát vyhrál zaslouženě na body 
– 2:0.

60 kg: Domácí Czigáni, juniorský mistr ČR, schytal od Aloyana neskutečný počet úderů. Czigáni byl stále v krytu a děčínský boxer vysoko bodoval a zvítězil 3:0 na body 
– 2:2.

64 kg: Děčínský Hošek vyhrál bez boje – 2:4.

69 kg: Děčínský Čeman vyhrál bez boje – 2:6.

75 kg:V této kategorii se bojovalo tvrdě a technicky. Děčínský Podlucký si v poslední minutě 2. kola při střetu se soupeřovou hlavou zranil obočí. Doktor ho pak do dalšího kola nepustil. Domácí Balog tak vyhrál T.KO – 4:6.

81 kg: Na duel Klikara 
a Stárka se všichni diváci těšili. Oba borci mají skvělý úder, děčínský Stárek byl však u všeho první. Již ve 2. kole byl Klikar počítán. Při bitvě v rohu ringu se domácímu borci obnovilo zranění ramene, Stárek tak vyhrál T. KO. – 4:8.

91 kg: Poklidné utkání, které nepřineslo mnoho vzruchu. Domácí Táborský nakonec porazil Tůmu na body – 6:8.

+ 91 kg: Domácí Tvrdý byl 
o hlavu menší než děčínský Růžička. I přes velkou snahu byl ve 2. kole vsedě počítán 
a prohrál T.KO – 6:10.