Děčínští hráči tak stále drží druhé místo za stoprocentní rezervou Královských Vinohradů. Jakoby se Predátoři nepoučili
z posledního zápasu, když proti Chomutovu B prohýřili první dějství. Tentokráte prohráli úvodní třetinu 1:4.

„Asi nám chybí koncentrace na začátku zápasů a z toho plynou zbytečné chyby, které soupeři dokáží využívat. Podařilo se nám zápasy otočit, ale musíme se v koncentraci zlepšit a nedělat si tak zápasy těžší,“ má jasno děčínský florbalista Jan Fidler.

Ten svou branku vyrovnával na 6:6, za půl minuty pak obstaral vítěznou trefu Lukáš Vlček. „Opět špatný začátek zápasu, kdy jsme svými chybami nabídli soupeři jednoduché góly. Od druhé třetiny jsme přidali a začali stahovat gólové manko. Naštěstí se nám podařilo zápas otočit a dovést ho do vítězného konce,“ odfrkl si Fidler.

Podle čísel mají florbalisté dobrý vstup do sezóny. Fidler rozhodně nelétá v oblacích. „Jediný ztracený bod ze čtyř zápasů vypadá jako dobrý start. Nicméně výkony nebyly ideální a je stále v průběhu sezóny na čem pracovat. Pokud chceme splnit předsezónní cíl musíme pracovat daleko lépe,“ dodal.

V dalším kole hostí Děčín v Novém Boru 19. října pražskou Slavii.

Panthers Praha B - DDM SANEXCZ Děčín 6:7 (4:1, 0:2, 2:4)

Branky: Hanzl 3, Mánek, Škvor, Janoušek - Matza, Bořuta, Žáček, Vážný, Věchet, Fidler, Vlček. 

Děčín: Miško (Trapani) - Logaj, Vrátil, M. Vybíral, Zeman, Věchet, Vážný, Matza, Žáček, Bořuta, Vlček, Záruba, Petrášek, P. Vybíral, Pilek, Fidler.