Vítězem se na základě nejpřesnější trefy počtu všech branek stal M. Dragoun z Boiletic.Tímto vítěze žádáme, aby se spojil se sekretariátem Děčínského deníku (sl. Pospíšilová – 412 552 418), kde si domluví způsob a termín předání ceny určené pro vítěze.

Extraliga

1. místo
DC0052 Kamila Rajdlová, Děčín 11 48

2. místo
DC0050 Petr Nový, Děčín 11 42

3. místo
DC0045 Rostislav Horký, Děčín 11 39

4. místo
DC0013 Pavel Holub, Děčín 8 36
DC0038 Mirek Hruška, Děčín 8 36
DC0029 Josef Marek, Děčín 8 36
DC0012 Zdeněk Pochman, Děčín 8 36

8. místo
DC0035 M. Dragoun, Boletice 11 33
DC0043 Karel Jánský, Děčín 11 33
DC0036 Jaroslav Premoli, Děčín 8 33
DC0006 František Zlesák, Děčín 8 33
DC0021 Jiří Jerie, Děčín 2 33

1. liga

2. místo

DC0047 František Šíma, Děčín 11 31
DC0042 Kamila Jánská, Děčín 2 31

15. místo
DC0016 Karolína Čermáková, Březiny 8 30
DC0034 H. Dragounová, Boletice 5 30
DC0015 Antonín Horák, Děčín 5 30

18. místo
DC0051 Pavla Nová, Děčín 11 27
DC0053 Roman Verner, Děčín 11 27
DC0017 Jiřina Čermáková, Březiny 8 27
DC0020 Petr Hruška, Březiny 8 27
DC0019 Jiří Dušák, Březiny 5 27
DC0018 Karla Dušáková, Březiny 5 27
DC0023 Ludvík Třešňák, Vilémov 5 27

25. místo
DC0040 Petr Dočkal, Děčín 11 24
DC0049 Karel Vrtal, Děčín 11 24
DC0025 Otto Vítek, Mikulášovice 8 24
DC0009 Miroslav Zedník, Děčín 5 24
DC0010 Marie Kovářová, Děčín 2 24
DC0027 Pavel Málek, Děčín 2 24
DC0041 Ondřej Vrážel, Děčín 2 24

32. místo
DC0031 Jakub Grund, Děčín 8 21
DC0028 Josef Málek, Děčín 8 21
DC0032 Milan Baco, Boletice 5 21
DC0046 Marian Bílý, Děčín 5 21
DC0044 Patrik Jánský, Děčín 5 21
DC0054 Jiří Punčochář, Děčín 5 21
DC0005 Petr Vítek, Mikulášovice 5 21
DC0055 Valda Kohout, Děčín 2 21

2. liga

40. místo
DC0014 Marie Horáková, Děčín 8 18
DC0008 Jiří Pochman, Děčín 5 18
DC0011 Z. Pochman sen., Děčín 5 18
DC0048 Martin Šíma, Děčín 5 18
DC0024 Jitka Třešňáková, Vilémov 5 18
DC0007 František Zlesák ml., Děčín 2 18

46. místo
DC0039 Jaroslav Říha, Děčín 5 15
DC0001 Karel Šnajdr, Děčín 5 15
DC0037 Zdeněk Karfík, Děčín 2 15
DC0022 Aleš Ondráček, Varnsdorf 2 15

50. místo
DC0056 Jan Merunka, Děčín –1 13

51. místo
DC0030 Jiří Grund, Děčín –1 12
DC0033 Petr Krebs, Děčín –1 12
DC0004 Věra Stříbrná, Šluknov –1 12
DC0003 Pavel Stříbrný, Šluknov –4 12

55. místo
DC0026 Martin Vyskočil, Jiříkov –1 9

Citron Fortuna ligy

56. místo
DC0002 Jaroslav Ševčík, Děčín 2 6