Krajský přebor

Bílý Balet Děčín - Combix Ústí n. L. 5:2 (2:0). Ačkoli v nekompletní sestavě zvládl druhý tým tabulky dohrávku 12. kola na jedničku. Branky domácích: Růžička 2, Hansu 2, J. Kosejk. Bílý Balet: Spišák – Šupka, Růžička, J. Kosejk, Hanus, Janoušek.

Teta Ústí n. L. - Bílý Balet Děčín 0:4 (0:2). Utkání dalšího kola zvládli hosté především díky výbornému výkonu brankáře Spišáka a střelecké potenci Aleše Dědiče. Branky: Dědič 3, Růžička. Bílý Balet: Spišák - Šupka, Růžička, Janoušek, Dědič, Čermák, Zuček.

Okresní přebor

V „Kříženecký lize“ se již v uplynulém kole definitivně potvrdil titul Jamajky, která bez zvláštní námahy porazila předposlední Hezouny když o osudu utkání bylo jasno po pěti minutách. Druhá Slovanka podala nejlepší jarní výkon a jasně přehrála Santos když byla hlavně takticky lepší a dařily se jí kombinace na jeden dotek kterými soupeře rozebírala. Na jaře neporažená Srbská Kamenice je již čtvrtá a pošilhává dokonce po bronzu. Tentokrát přehrála Notu když byla přece jenom o dva góly lepší než soupeř. Další kandidát na bronz Dobrná prohrávala o poločase s Tullamore Dew když neproměnila ani ty největší šance a soupeř po chybě brankáře skóroval. Po přestávce ale favotit během pár minut otočil skóre a poté jasně dominoval. Důležitého vítězství v boji o záchranu dosáhl Alcan když přehrál SČP. Byl přeci jenom lepším týmem a jelikož pořád v zápase vedl plynaři nemohli nasadit svůj beton. Hráčem kola byl vyhlášen Tomáš Marek (Srbská Kamenice).

Výsledky 19. kola

Santos - Slovanka 3:7 (0:3). Voros 3 - CHaloupka a Jakubec 2, Erneker, Brouček, Diviš.

SŠP - Alcan 1:3 (1:2). Liška - Kotlár 2, Klinský.

Dobrná - Tullamore Dew 8:1 (0:1). Rojko 4, Pova 2, Salava, Michl - Dušan Korselt.

Srbská Kamenice - Nota 4:2 (2:1). Tomáš Marek 3, Jírava - Vlčko, Podrabský.

Jamajka - Hezouni 7:1 (5:0). Aug. Čapek 2, Valštýn, J. Štepnička, P. Štěpnička, Duspiva - Červenka.

I. A třída

V SCA Packaging lize byla největší událostí uplynulého kola první výhra Realu Chrochvice v soutěži. Ten sice prohrávali po prvním poločase s Rudou Hvězdou 3:5 a zdálo se, že vše půjde v zaběhnutých kolejích.Ve druhém poločase ovšem nastal šok když góly stříleli jenom chrochvičtí. Ten vítězný padl střelou z autového kopu když se míč odrazil od několika hráčů. Soutěž již zná prvního postupujícího a jejím vedoucí tým Jílového. To se ale velmi nadřelo na výhru v zápase s dobře hrájícím Gunners který v utkání vedl a trápil favorita do poslední minuty kdy dostal gól do otevřené obrany. Zdrcujícím vítězstvím Bělé nad béčkem Bílého Baletu skončil souboj o druhé postupové místo. Bělá soupeře totálně rozebrala již v prvním poločase, kdy se soupeř nevzmohl na žádný odpor. Tímto vítězstvím míří Bělá za postupem.V duelu Pop Servis - Boca Juniors rozhodla nekvalitní obraná hra Popáků, když soupeř chodil neustále v přečíslení na jejich branku. V zápasech Boletice - Studenec a Malá Veleň - DC Východ vyhráli bez obtíží favorizovaní hosté.Hráčem kola byl vyhlášen M. Paur (Chrochvice).

Pop Servis - Boca Juniors 5:8 (4:5). Starman 2, Kočka, Čermák,Gurský - Hataš 3, Ambrož 2, Savčuk, Loučka, Bareš.

SCA Boletice - Denas Krásný Studenec 0:5 (0:1). J. Murdych 3, Stach, Doksanský.

Bílý Balet B - SK Bělá 3:13 (1:8). Klein, Pytlík, Šimek - P. Murdych 7, Sluták a Fichtner 2, Trnka, Beran.

Rozmetadlo Malá Veleň - DC Východ 2:5 (0:2). Rolenc 2 - Jakub Hloušek 2, Martin Kořínek, Veselý, Trojan.

Autocentrum Jílové - Gunners FC 4:2 (1:1). Benát 2, Just, Klimeš - Havlíček, Zmítko.

Rudá Hvězda - Real Chrochvice 5:6 (5:3). Škába, Kozel, Goldammer, Kremla, Brandejs - Paur 2, Čech, Pešek, Hubený, Hložek.