V posledním kole se urodilo hodně výher domácích týmů a tipéři tak získávali především plusové body, Nejlépe si vedlo hned sedm účastníků Fortuna ligy, kteří uhádli osm zápasů a získali tak čtrnáct bodů. Vítězem kola se stal Miroslav Zedník z Děčína, který byl nejblíže součtu branek, které padly v tipovaných zápasech.

Celkovým vítězem podzimní části se stal Petr Hruška z Březin, který si do redakce Děčínského deníku přijde pro sadu luxusního nářadí. Druhý v pořadí je Jaroslav Premoli, který získává poukázku v hodnotě 1000 Kč do Fortuny a pomyslný bronz vybojoval Jiří Jerie, jenž obdrží fotbalový míč.

Všechny výherce, včetně M. Zedníka, tímto žádáme, aby se spojili se sekretariátem Děčínského deníku (sl. Pospíšilová, tel. 412 552 418), kde si domluví způsob a termín převzetí cen.

Extraliga

1. místo
DC0005 Petr Hruška, Březiny 14 84

2. místo
DC0041 Jaroslav Premoli, Děčín 14 81
DC0042 Jiří Jerie, Děčín 8 81

4. místo
DC0028 Zdeněk Pochman, Děčín 14 78
DC0006 Jiří Dušák, Březiny 8 78

6. místo
DC0022 Mirek Kylíšek, Děčín 11 75
DC0008 Karolína Čermáková, Březiny 8 75

8. místo
DC0007 Karla Dušáková, Březiny 11 72
DC0037 Věra Stříbrná, Šluknov 5 72

10. místo
DC0040 Karel Šnajdr, Děčín 8 66
DC0023 František Zlesák ml., Děčín 8 66

1. liga


2. místo

DC0004 Josef Gaher, Veselé 11 63

13. místo
DC0009 Jiřina Čermáková, Březiny 11 61

14. místo
DC0025 Miroslav Zedník, Děčín 14 60
DC0047 Roman Karfík, Děčín 11 60
DC0032 Miloslav Dragoun, Boletice 8 60
DC0002 Antonín Horák, Děčín 5 60

18. místo
DC0027 Petr Kovář, Jetřichovice 14 57
DC0048 Petr Dočkal, Děčín 11 57
DC0049 Jan Jirmus, Děčín 11 57
DC0017 Josef Málek, Děčín 11 57
DC0050 Karek Vojtěch, Děčín 11 57
DC0051 František Zapletal, Děčín 11 57
DC0021 Pavel Holub, Děčín 8 57

25. místo
DC0043 Josef Šťovíček, Březiny 8 55

26. místo
DC0024 František Zlesák, Děčín 14 54
DC0018 Pavel Málek, Děčín 8 54

28. místo
DC0026 Marie Kovářová, Děčín 11 51
DC0031 Hana Dragounová, Boletice 8 51
DC0039 Josef Marek, Děčín 8 51

2. liga

31. místo
DC0001 Jan Špinka, Děčín 11 48
DC0019 Milan Baco, Boletice 8 48

33. místo
DC0034 Robert Hofhansl, Varnsdorf 5 46

34. místo
DC0053 František Burda, Děčín 11 44
DC0054 Jiří Vrážel, Děčín 0 44

36. místo
DC0052 Laďa Šittich, Děčín 8 43

37. místo
DC0030 Jiří Pochman, Děčín 11 42
DC0046 Jakub Grund ml., Bynov 8 42

39. místo
DC0013 Bedřich Borovička, Děčín 8 40

40. místo
DC0044 Růžena Šťovíčková, Březiny 5 39
DC0055 Pavel Hora, Děčín 0 39

42. místo
DC0033 Martina Holbusová, Varnsdorf 11 38

43. místo
DC0014 Hynek Skála, Jakuby 5 37

44. místo
DC0045 Jiří Grund st., Bynov 14 36

3. liga

45. místo
DC0056 Aleš Ondráček, Varnsdorf 8 33

46. místo
DC0010 Josef Beneš, Jakuby 5 31
DC0015 Jaroslav Šefčík, Jánská 5 31

48. místo
DC0029 Zdeněk Pochman sen., Děčín 5 30

49. místo
DC0035 Ludvík Třešňák, Vilémov 5 28
DC0011 Jakub Struk, Březiny –4 28

51. místo
DC0020 František Hasala, Děčín 5 25

52. místo
DC0012 František Struk, Benešov 5 22

53. místo
DC0038 Pavel Stříbrný, Šluknov –4 18

54. místo
DC0003 Marie Horáková, Děčín 5 9

55. místo
DC0036 Jitka Třešňáková, Vilémov 2 1

Citron Fortuna ligy

56. místo
DC0016 Jan Merunka, Děčín 8 –3