„Ještě nikdy nebylo na českém galavečeru tolik titulových zápasů," oznámil hrdě Konečný, manažer a trenér SES Team Czech Republic.

Hvězdami plzeňského galavečera, který se uskuteční v sobotu 5. března, budou jeho svěřenkyně: evropská trojka Fabiana Bytyqi z Ústí a Lucie Sedláčková z Děčína, která o víkendu v německém Halle zbila ve třech kolech Slovensku Dianu Kulinovou. Severočešky budou usilovat o prestižní tituly juniorských mistryň světa jedné z top federací WBC nebo WBO!

BITVA O TITUL se uskuteční v Plzni.„Vedle mých holek a Štěpána Horvátha představí také domácí Josef Zahradník a dosud neporažený mladší bratr Fabiany Sebastian," prozradil Konečný na portálu profiboxing.cz. „Celkem počítáme s osmi zápasy, gala bude živě vysílat německá smluvní televize SES Boxing, jednáme i s Nova Sport, jejichž podpora je pro nás hodně důležitá. Pokud všechno vyjde, půjde o restart českého profesionálního boxu u nás," těší se Konečný, který historický galavečer „upekl" společně se svým bývalým promotérem a majitelem německé stáje SES Boxing Ulfem Steinforthem.

Původně hledali menší halu, třeba v Děčíně, nakonec ale padla volba na hokejovou arénu plzeňských Indiánů s osmitisícovou kapacitou. Organizátoři se vůbec nebojí, že by tolik míst nezaplnili.

„Ceny budou nastavené tak, abychom halu vyprodali. Místa na stání budou za 50 korun a za dvoustovku slušná na sezení. Myslím, že na dnešní poměry a především s ohledem na kvalitu večera jsou to skvělé ceny," má jasno Konečný. „Hodně nám pomohla plzeňská stáj QWERT Boxing, bez ní by žádný galavečer nebyl."