Spartak vyhrál na půdě několikanásobného vítěze druhé ligy dvakrát 3:0. A v tabulce se posunul na čtvrté místo. „Hra byla celou dobu zajímavá a ani na chvilku si žádný tým neodpočinul,“ podotkla volejbalistka Michaela Beranová. „První dva sety byly vyrovnané. Byly jsme lepší v útoku ale i v obraně na síti. Třetí sada pro nás byla nejsnadnější. Chabařovice vyrobily hodně chyb a my je trestaly,“ řekla s úsměvem.

I druhý zápas skončil vítězstvím Spartaku 3:0. „Ve druhém zápase se nám vedlo obdobně jako v prvním. Dobrá hra byla jak na síti, tak i v poli. Na smeči zářila Anička Demuthová s Veronikou Jindřichovou a na blocích zase sestry Strzepkovy,“ pochvalovala si.

Poslední zápas v tomto roce sehraje spojený tým Děčína a Rumburka v sobotu 15. prosince. Ve šlágru víkendu přivítá na rumburské palubovce první tým tabulky Volejbal Plzeň B!

„Tak snad se nám podaří aspoň jednou zvítězit a udržet se na třetím nebo čtvrtém místě v tabulce. Tímto dvojzápasem ukončíme první polovinu soutěže,“ dodala Michaela Beranová.

Slovan Chabařovice - Spartak Děčín Rumburk 0:3 (-22, -24, -19) a 0:3 (-22, -21, -19)

Soupiska: Beranová M., Acsová K., Hýblová A., Strzepková E., Strzepková L., Plíhalová M., Bojčevová N., Demuthová A., Benešová N,. Jindřichová V., Hýblová M. 

Trenér: Dopita P., Procházka J.