Mladý tým vedený Vladimírem Trčkou si tak vybojoval postup na mistrovství České republiky. Do akce, která se bude konat tento víkend v Ústí nad Labem, se kvalifikovalo dvanáct nejlepších dorosteneckých týmů z celé země!

„Upřímně? Jsme mile překvapeni z toho, jak se sezona vyvinula. Naším cílem bylo umístění do pátého místa. Ale skončit na tom druhém je senzace. Hlavně když vezmu v potaz, jak mladý tým máme,“ pochvaloval si trenér Vladimír Trčka.

Mladí Predátoři jako jediní v sezoně dokázali o body obrat suverénní Ústí nad Labem. „Porazili jsme je a pak remizovali. Moc si toho vážíme. Je vidět, že jsme neskončili druzí náhodou,“ připomněl. Jen pro představu, třetí Liberec ztrácel na Děčín propastných deset bodů.

Na přehlídce nejlepších dorosteneckých týmů budou mít děčínští florbalisté skromné cíle. „Tak tady můžeme pouze překvapit. Konkurence bude velmi silná,“ má jasno Trčka.

Jeho svěřenci v sobotu narazí na Mladou Boleslav, v neděli se postaví do cesty pražským Bohemians a Střešovicím. „Nikdo není nemocný a zraněný, k dispozici bude všech jedenáct kluků. Soupeři ale budou mít nabitější kádry,“ dodal.

Děčínský program
Sobota 7. dubna - 13:30 Děčín vs. Florbal Mladá Boleslav
Neděle 8. dubna - 9:00 Děčín vs. FbŠ Bohemians, 14:00 Děčín vs. Tatran Střešovice