V posledním kole základní části boxerské extraligové soutěže se představil SKP Sever Ústí v Děčíně v souboji se spojeným týmem Děčína a Mostu. Hostům, kterým chyběli Štěpán Horváth a Viktora, se nelíbil hlavně výrok rozhodčích v duelu Chládka s domácím Svobodou. V derby nakonec zvítězil domácí tým 12:6.

Ten vedl po úvodních dvou duelech 4:0, když nejprve zvítězil ve váze do 54 kg Kohoutek nad Xeverem Perézem a následně porazil Parlagi Fábera (do 57 kg). První body získal pro hosty v kategorii do 60 kg Lazok, který porazil Schmida.

Na 6:2 zvýšilo domácí družstvo po sporné výhře Svobody nad Chládkem ve váze do 64 kg a když ústecký Uherek (do 69 kg) podlehl Poláčkovi, ve váze do 75 kg zvítězil Chudecki nad Bezvodou a ve váze do 81 kg porazil Řezníček Sofrančuka byl stav již 2:12 v neprospěch hostí. Ve váze do 91 kg porazil Jerlan Zhylkyshiev z Kazachstánu, který boxoval za SKP poprvé, nad Vaňatou a ve váze nad 91 kg vyhrál ústecký Průša bez boje.

O titul se SKP utká s Prostějovem a první duel je na programu již v sobotu na Moravě, odveta bude v Ústí a případný rozhodující duel v Prostějově.