V děčínské Střelnici byl k vidění opravdu zajímavý a vyrovnaný boj. V první váhové kategorii 56 kg se neboxovalo, Děčín tuto váhu neobsadil a do vedení se dostalo Ústí. Ve váze 60 kg domácí Štěpán Pitra porazil na box ústeckého Kovalenka. „Štěpán vyhrál zaslouženě, byl to velmi dobrý zápas,“ tvrdil trenér domácích Václav Němeček.

David Oganesjan z Barkasu pak v kategorii 64 kg porazil zaslouženě na body děčínského Davida Pazderu a hosté vedli 4:2. Karel Nečesálek (69 kg) pak boxovat nemusel, jelikož hosté tuto váhu neobsadili.

Petr Holý ve váze 75 kg pak nestačil na ústeckého Trávníčka a Rohovník prohrával 4:6. Ovšem Dan Vítovec v kategorii 81 kg porazil Slavíka a Děčín srovnal na 6:6. „Oba borci perfektně boxovali, nakonec vyhrál náš Dan,“ pochvaloval si Němeček.

Když pak děčínský Hošek vyhrál R.S.C. nad Fisch z Barkasu, měli domácí k výhře opravdu blízko. Jenže ve váze 91+kg nestačil domácí Javůrek na Novotného, s kterým prohrál na body. Oba týmy se tak rozešly po remíze 8:8. „Už za týden (25. února) budeme v dalším kole první ligy boxovat v Mostě,“ dodal Němeček.