„Třeboňští borci skončili 
v minulém ročníku hned za námi na druhém místě. Mají velice silné mužstvo díky společenství s Českými Budějovicemi. Vyprodaná hala viděla velice kvalitní box. My jsme nastoupili s několika posilami a nakonec si odvezli z horké půdy cennou remízu," řekl děčínský funkcionář Miloslav Jirásek, který také okomentoval všech osm zápasů mezi provazy.

56 kg: Děčínský Maranian svedl se Stehlíkem vyrovnanou bitvu. Ve 2. kole byl domácí boxer počítán. Pak ale zvýšil aktivitu a nakonec vyhrál na body – 2:0.

60 kg: Aloyan z Děčína šel od zaznění gongu tvrdě po svém soupeři a v 1. kole posbíral hodně bodů. V tom druhém přitvrdil, Teplý byl dvakrát počítán v sedě a prohrál T.KO – 2:2.

64 kg: Domácí Ambrozek je známý svým tvrdým úderem, po kterém kolikrát předčasně ukončil zápas. Technický Pitra ale využíval špatného krytu soupeře a bodoval ve všech kolech. Vyhrál tedy vysoko na body – 2:4.

69 kg: Duel mezi Bártlem 
a Molíkem probíhal v bouřlivé atmosféře. Domácí miláček, který je zkušeným bijcem, to neměl lehké. Jeho devatenáctiletý soupeř se vyznačoval dobrou technikou úderu. Byl to bezvadný zápas, který nakonec Bártl vyhrál 2:1 na body – 4:4.

75 kg: Děčínský Podlucký 
v souboji s Pavličem využíval své vyšší postavy a delších paží. Svého soupeře k sobě nepustil a zatlačoval ho do rohů, kde po sérii úderu na spodek
a vršek bodoval. Nakonec Podlucký vyhrál 3:0 na body – 4:6.

81 kg: Juráček v duelu s Dimitrovem ukázal, že bude pro Rohovník dobrou posilou. Má úžasný kopanec v pravé ruce. Bylo neuvěřitelné, kolik toho domácí boxer unesl, oba borci jeli na doraz. Juráček nakonec zvítězil 2:1 na body – 4:8.

91 kg: Děčínský Eliáš si 
v týdnu natáhl vazy a nemohl tak v souboji proti Kolaříkovi využít svou tvrdou pravačku. V pěkném a technickém utkání nakonec Kolařík uspěl 2:1 na body – 6:8.

+ 91 kg: Hostující Jabůrek nebyl uvolněn ze zaměstnání, musel ho tak zastoupit Robert Růžička. V souboji dvou Růžičků nevyhovoval tomu děčínskému obrácený gard soupeře. Stále přepadával a nakonec zaslouženě prohrál na body – 8:8.