Domácí se v tomto duelu museli obejít bez svého klíčového hráče Čermáka, který si odpykával trest za čtyři žluté karty, přesto udrželi s jasným favoritem krok a nakonec s ním remizovali .

Bílý Balet Děčín - Příbram 5:5 (2:2)

Hrál se útočný a oku lahodící futsal. Šancí bylo k vidění mnoho, především pak zvonily tyče a břevna na obou stranách. V první půli se dvakrát dostali do vedení hosté, ale baleťáci dokázali pokaždé odpovědět a do kabin se tak odcházelo ze nerozhodného stavu 2:2.

Druhá půle byla velmi podobná té první, pouze s tím rozdílem, že tentokráte dotahovali ve všech třech případech hosté vedení domácích. Na těch byla zjevně vidět snaha o zisk všech tří bodů, které nutně potřebují v boji o záchranu, nakonec jim ale nebyly souzeny, bod za remízu toho moc neřeší.

„Konečná remíza naší situaci nijak neřeší a čím dál více se přibližujeme sestupu,“ poznamenal smutně kapitán děčínského týmu Petr Šupka.