FC Příbram – Bílý Balet 9:8 (3:4)

Zápas začal plně v režii Děčínských hráčů, kteří se po pěkných kombinacích dostávali do šancí a už v sedmé minutě vedli 4:0, když góly dali Murdych 2, Betyár, Červenka. Ovšem od této doby byl zápas plně v režii rozhodčích, kteří Děčínu během necelých dvou minut odpískali čtyři fauly, zatímco domácím ani jeden. Těm se podařilo snížit na 4:2 a po dalších dvou faulech hostů kopali deseti metrový kop. Ten sice neproměnili, přesto se jim ještě do poločasu podařilo snížit na poločasových 4:3 pro Děčín.

Do druhého poločasu vstoupili lépe domácí, kterým se rychle podařilo vyrovnat a přidali ještě i pátý gól. Děčín se snažil, ale nedařilo se mu v koncovce. „Pak domácí podnikli protiútok, ve kterém domácí útočník šlapákem zranil brankáře Spišáka a místo faulu dokončil akci gólem do prázdné brány, ale zarážející je, že brankář hostí ležel na zemi a rozhodčí se ani nezajímali o jeho stav a místo toho nabádali k rozehře, případně ke střídání,“ řekl přímý účastník zápasu Luboš Janoušek. Zraněný Spišák byl vystřídán Benešem a v tu chvíli domácí vedli 6:4. Děčín se tlačil do útoku a vykoledoval si šestý faul po kterém kopali „desítku“. Tu sice podobně jako domácí, neproměnili, přesto snížili gólem Betyára na 6:5. Domácí ale záhy kontrovali na 7:5. Další dva góly však dal Bílý Balet a za stavu 7:7 se tak začínalo odznova. Tři minuty před koncem dal Fichtner osmý gól hostů a vypadalo to nadějně. „Pak ale zase zúřadovali rozhodčí, kteří přesně věděli co dělat a pískli domácím dvě penalty,“ poznamenal rozhořčeně Janoušek. Domácí obě nabídnuté výhody proměnili a půl minuty před koncem se ujali vedení, které už poté uhlídali. „Nepodali jsme špatný výkon, ale pokud tu budou rozhodčí takto ovládat zápasy, tak tu bude mít velké problémy každý,“ dodal ještě Janoušek.

Děčín se propadl po 7. kole na deváté místo tabulky Divize A. Příští zápas hraje Děčín proti FC Mapa Česká Lípa (28. 11. – 20.30 – hala WHC Krásné Březno).

Branky Baletu: Betyár 3, Murdych 2, Červenka 2, Fichtner.

Bílý Balet: Spišák (Beneš) – Šupka, Janoušek, Červenka, Betyár, Fichtner, Drahoňovský, Murdych.