B. Balet Dc – 1. DFK Slaný 7:1(2:1)

Zápas začal lépe pro domácí Balet, když už v 1. minutě překvapil Čermák hostujícího brankáře a Děčín vedl 1:0. Hosté odpověděli střelou z poloviny hřiště, domácí brankář však vyrazil střelu na břevno. Poté se oba týmy zaměřily hlavně na kvalitní obranu, a tak šancí moc nepřibývalo. Domácí se sice snažili často dostávat před hostujícího brankáře, ale obrana většinou zasáhla včas. Hosté ohrožovali domácí branku jen střelami z poloviny hřiště a jednu z nich se jim podařilo v 17. minutě proměnit ve vyrovnávací gól na 1:1. To domácí doslova nakoplo a začali se ještě více tlačit do útoku, a odměnou jim byl gól Berana na 2:1. Na oba poločasové góly nahrával Čapek.

Ve druhém poločase se obrázek hry neměnil, domácí útočili a hosté se pokoušeli střílet z poloviny hřiště, ale všechny jejich střely pochytal domácí brankář, nebo skončily mimo branku. Ve 22. minutě vyslal Čapek do brejku Janouška a domácí rázem vedli 3:1. Další branku přidal o dvě minuty později Beran, který vzal míč na vlastní polovině, prošel před branku soupeře a zvýšil na 4:1. Po další akci Berana zvyšoval už na 5:1 ve 26. minutě Mitro. Poté zkoušeli hrát hosté s vysunutým brankářem, ale domácí pozorně bránili. Ve 39. minutě vypíchl Čermák míč a zvýšil domácí vedení na 6:1 a v poslední minutě ještě upravil Meduna na konečných 7:1 pro Děčín.

Domácí si zaslouženě vybojovali 3 body a po 15.kole drží osmé místo tabulky Divize A. Příští zápas hraje Děčín proti Ebárně Kladno. Hraje se dnes, v pátek 6. 2. na půdě soupeře.

Branky Děčína: Čermák a Beran po 2, Janoušek, Mitro, Meduna. Bílý Balet: Beneš – Beran, Šupka, Janoušek, Růžička, Čapek, Čermák, Meduna, Mitro.