Okresní přebor

Do jarní části suverénně vkročil lídr soutěže Bělá. Nejenže jasně porazil poslední Alcan, když chvílemi předváděl hezký kombinační futsal s góly do prázdné branky, ale také díky zaváhání Jamajky zvýšil své vedení na jedenáct bodů. Jamajka totiž trefovala v zápase s Notou jen tyčky a břevna. Přesto vedla chvíli před koncem 2:0. Soupeř ale i díky vynikajícímu brankáři snížil a z poslední střely zápasu vyrovnal. Béčko Bílého Baletu přehrálo ve vyrovnaném zápase Srbskou Kamenici která sice vedla 1:0, poté však zkušenější soupeř skóre otočil a zápas kontroloval. Již šest zápasů v řadě bodovala Dobrná. Tentokrát přehrála Jílové když na rozdíl od soupeře začala ve druhém poločase proměňovat šance. Krásný Studenec remizoval s Dece Computers v zápase ve kterém byla remíza zasloužená. V posledních minutách za nerozhodnutého stavu měli oba týmy šance na rozhodnutí, ale oba brankáři předvedli několik vynikajících zákroků. Slovanka vedla lehce nad SČP 2:0 aby stejně lehce o náskok do přestávky přišla. Ve druhém poločase ale opět získal dvoubrankový náskok. Snaživý soupeř ji několikrát nebezpečně zmáčkl, ale zkušení hráči Slovanky už vedení ubránili. Hráčem kola byl vyhlášen brankář Noty Pavel Němeček.

Výsledky 13. kola

Nota – Jamajka 2:2 (0:0). Starý, Klement – Augustýn Čapek, Košnar.

Bílý Balet B – SK Srbská Kamenice 4:2 (1:1). Šupka, Janoušek, Čermák, Šimek – Jírava 2.

Dece Computers – Denas Kr. Studenec 3:3 (1:1). Cimrman 2, Pavel Muller – Starý, Timofij, Navrátil.

SK Bělá 1946 – Alcan Děčín 9:2 (5:1). Fichtner 3, Beran 2, Petr Murdych 2, Sluták, Matys – Klinský, Vičánek.

Autocentrum Jílové – FK Dobrná 2:4 (1:1). Huček, Klimeš – Pova, Rojko, Kožár, Slanský.

SČP – FC Slovanka 2:4 (2:2). Liška, Zdeněk – Zdeněk Erneker 2, Chaloupka, Kroupa.

Krajský pohár

Překvapivým semifinalistou krajského poháru ČMFS ve futsalu se stalo mužstvo Autocentrum Jílové, které porazilo divizní Bílý Balet Děčín. Ten k utkání nastoupil bez několika opor a ve druhé půli na něm byla znát únava po namáhavé divizní sezoně. Balet sice vedl krátce po přestávce 2:1, po té však již dominovalo Jílové.

Autocentrum Jílové – Bílý Balet Děčín 4:2 (1:1). Klimeš, Just, Michalec, Pekař – Šupka, Dědič.