Okresní přebor

V této soutěži pokračovala v suverénních výkonech vedoucí Bělá. Nota nad ní sice vedla 1:0, ale favorit do pěti minut skóre otočil a poté jasně dominoval. Prvního vítězství v soutěži se konečně dočkala Dobrná, které porazila Hezouny. Ve slabých výkonech pokračuje Slovanka. Ta po minulé vysoké prohře tentokrát jasně prohrála s Jílovým.

V krizi se nachází Dece Computers. Opět prohrálo, tentokrát s SČP. Po vyrovnaném prvním poločase se ve druhém s góly roztrhl pytel. Překvapivě víc jich nasříleli plynaři, kteří ke své kvalitní obraně přidali i stejně kvalitní útočnou hru a soupeře přestříleli. Jamajka přehrála béčko Bílého Baletu i když se jí hra zrovna nedařila. Podržel jí hlavně brankař Štěpnička, a to že na rozdíl od soupeře využila ze svých šancí maximum. Alcan hrál dlouho vyrovnaně s Krásným Studencem. Držel ho hlavně brankař Krnáč na němž ztroskotalo mnoho šancí Studence. Ten se dočkal až v poslední minutě kdy vstřelil zasloužený vítězný gól Hráčem kola byl vyhlášen Radek Rojko (Dobrná).

SČP – Dece Computers 5:3 (1:1). Čepelka 3, Khop 2 – Svěchota 2, Jedlička.

Hezouni – FK Dobrná 2:4 (1:1). Plhal, Mataj – Salava 2, Rojko, Pova.

Nota – SK Bělá 2:10 (1:5). Vlčko, Starý – Fichtner 4, Beran 3, P. Murdych 2, Jeřábek.

FC Slovanka – Autocentrum Jílové 5:9 (0:3). Brouček 2, Diviš, Jakubec, Chaloupka – Huček 4, Michalec 3, Petr Lopušan 2.

Jamajka – Bílý Balet B 3.2 (1:1). Hampl 2, Duspiva – Janoušek, Hora.

Alcan – Krásný Studenec 2:3 (1:1). Kozel 2 – Mokráček, Doksanský, Kurty.

I. A třída

Ve výborných výkonech pokračovala Malá Veleň, která porazila Gunners. První gol vstřelili vítězové až v závěru prvního poločasu ale hned z kraje druhého třemi góly rozhodli utkání. Nejtěžší utkání sezony má za sebou DC Východ. Céčko Bílého Baletu mu bylo zcela vyrovnaným soupeřem a o vítězství favorita rozhodlo jen to, že jeho kanonýři jsou zkušenější než mladí hráči Baletu.

Boca Juniors stále zlepšuje své výkony. Tentokrát rozstřílela béčko Bělé. To sice vedlo o poločase 1:0, ale ve druhém si nechalo nastřílet osm gólů a vstřelilo jen jeden. Šok se zrodil v zápase Pop Servis versus Chrochvice. Domácí nedokázali vstřelit ani gól a od nadšeně hrajících Chrochvických čtyři inkasovali. Ti byli po celý zápas jasně lepší a jejich vítězství je zasloužené. Výkony jako den a noc podává tým Tullamore Dew. Po minulé vysoké prohře tentokrát překvapivě vysoko rozstřílel Boletice, když výkon soupeře byl slabý a odevzdaný. Prvního vítězství v soutěži se dočkalo béčko Srbské Kamenice když jasně přehrálo Rudou Hvězdu. Hráčem kola byl vyhlášen Martin Kudr (Malá Veleň).

Rozmetadlo Malá Velen – Gunners FC 5:1 (1:0). Kudr 2, Starý, Chvapil, Rolenc – Vodička.

DC Východ – Bílý Balet C 4:2 (2:1). Martin Kořínek 2, Jakub Hloušek – Zíval, Mitro.

SK Bělá B – Boca Juniors 2:8 (1:0). Petr Murdych 2 – Bedrníček 3, Šindler 3, Hošek, Levý.

Pop Servis – Real CHrochvice 0:4 (0:2). Milan Čech ml. 3, Šafránek.

SCA Boletice – Tullamore Dew 0:9 (0:5). Vyskočil 3, Petr Líbal 3, Roman Líbal ml. 2, Blatný.

SK Srbská Kamenice B – Rudá Hvězda 5:2 (1:1). Střelci nebyli nahlášeni.