Letošnímu ročníku dominoval děčínský závodník Pavel Budín, který zvítězil s obrovským náskokem před Lukášem Eliášem z Běkodo Teplice. Eliáš je vítězem předchozího závodu na Kváďáku. Třetí doběhl Václav Spilka z Malé Veleně, tedy vítěz prvního letošního závodu na Maxičkách. Vítězství v ženské kategorii naopak patřilo stejně jako v předchozích dvou závodech Veronice Hernychové z Jílového.

„Věříme , že tohle byl na dlouhou dobu poslední závod individuální formou, vše bylo provázeno dalšími opatřeními,“ má jasno Luboš Přibyl z pořádajícího klubu Konkordia Děčín.

Pořadatelé proti připravují proto a zvou k maximální možné účasti všechny sportovce ve středu 30. června od 18 hodin na na hřiště do Františkova nad Ploučnicí, kde bude odstartován třetí závod letošní MODRÉ STUHY 2021. Půjde o běh „Přes Ostrý pro ostrý“.

„Vzhledem k tomu, že se sportovci dlouho neviděli, tak po soutěži bude pro všechny účastníky příjemné posezení u táboráku s drobným občerstvením,“ uzavřel vše Přibyl.