Brandýsek – B. Balet Děčín 6:3 (1:2)

V tomto zápase Děčín nastoupil bez pěti hráčů z minulého vítězného zápasu, přesto začal Balet zápas dobře a dostal se do několik šancí. Po akci Betyára skóroval Mitro a Děčín vedl 1:0, Balet dál pokračoval v útočné hře a výsledkem byl druhý gól, který dával Murdych po přihrávce Fichtnera a Děčín vedl 2:0. Pak se ale Balet zatáhl na svou polovinu, aby šetřil síly, protože měl jen dva hráče na střídání (ostatní byli pracovně vytížení) a iniciativu převzali domácí. Několikrát předvedl výborný zákrok brankář Topolančin, ale ani on nezabránil gólu domácích, po kterém skončil poločas 2:1 pro Děčín.

Na začátku druhého poločasu domácí zaskočili hosty a dali dva rychlé góly, po kterých se ujali vedení 3:2. Děčínu se však ještě podařilo vyrovnat, když gól dal Betyár po přihrávce Fichtnera. V dalším průběhu se ale domácí začali snažit hrát rychle a utahat hosty, což se jim dařilo. Balet sice dlouho odolával, domácí ale přesto dali gól na 4:3 a chvíli nato na 5:3. Děčín se poté snažil ještě něco udělat se zápasem, ale domácí dobře bránili, přesto si Balet vykoledoval desetimetrový kop, který zahrával Betyár, jeho střelu ale domácí brankář se štěstím vyrazil na tyč a ani další snaha k úspěchu nevedla. Domácím se pak podařilo využít brejku na konci zápasu a upravili skóre na konečných 6:3 pro Brandýsek.

V zápase nepodal Balet špatný výkon, ale nevydržel se soupeřem celý zápas fyzicky. Děčín klesl po devátém kole na deváté místo tabulky Divize A. Příští zápas hraje Děčín proti PK Třebusice (12. 12. – 20.30 – hala WHC Krásné Březno).

Branky Baletu: Mitro, J. Murdych, Betyár. Bílý Balet: Topolančin (Spišák) – Šupka, Janoušek, Betyár, J. Murdych, Fichtner, Mitro.

Ostatní zápasy 9. kola: FC 83 Příbram – Ebárna Kladno 3:1 (0:1). FC Mapa Česká Lípa – SKP Kolín 6:3 (2:1). PK Třebusice – 1.DFK Slaný 5:6 (2:4). TJTZ Atl. Rakovník – FC Balticflora Teplice 2:6 (1:1). FC Betis Kadaň – SK ALFA Liberec 3:10 (0:4).