56 kg: Ústecký E. Agateljan vyhrál bez boje, jelikož hosté tuto kategorii neobsadili – 2:0.

60 kg: Souboj mezi Masoržičem a Pitrou přinesl kvalitní box se spoustou čistých úderů. Závěr třetího kola patřil domácímu boxerovi, který nakonec vyhrál na body – 4:0.

64 kg: Ústecký V. Agateljan vyzval děčínského Aloyana. Hostující juniorský mistr ČR se domácího borce nezalekl 
a držel si střed ringu. Bylo to nejhezčí utkání celého odpoledne. Aloyan nakonec zvítězil na body – 4:2.

69 kg: Velmi průměrné utkání, ve kterém děčínský Kliment porazil na body ústeckého Hovmanessana – 4:4.

75 kg: Děčínský Chajkin byl technicky lepší než Dvořák 
a zvítězil celkově na body – 4:6.

81 kg: Mistr republiky, děčínský Nečesánek, měl s domácím Slávikem těžkou práci. Domácí borec mu nic nedaroval. Třetí kolo však patřilo boxerovi Armexu, který tím pádem zvítězil na body – 4:8.

91 kg: V této váze na sebe narazil Bělka (Ústí) a Hošek (Děčín). Hošek je známý ranař, který trpělivě čeká na chybu soupeře. Domácí Bělka ustál několik tvrdých ran. Do třetího kola ho však ústecký trenér nepustil, a tak Hošek zvítězil – 4:10.

91 + kg: Velmi rychlý sled mělo utkání v super těžké váze. Egermaier s Eliášem se do sebe pustili od úvodního gongu. Děčínský Eliáš, který 
v tomto ročníku ještě neprohrál, poslal v závěru 1. kola pravým hákem soupeře na zem. Rozhodčí pak utkání ukončil RSC – 4:12.

Další utkání měl mít Armex Děčín na programu 16. března na Střelnici proti BC Most. Jenže v tom samém termínu se bude v Ústí nad Labem konat tradiční Grand Prix. Utkání tak muselo být odloženo, jelikož několik borců z obou týmů bude v Ústí startovat.