V utkání podzimu se střetly první tým tabulky s druhým, tedy Jamajka s Alcanem. Herně vyrovnaný zápas rozhodla větší produktivita Jamajky a její brankář Štěpnička, který za stavu 1:0 zneškodnil tutovou šanci soupeře. Poté, i když byl duel dál herně vyrovnaný, si Jamajka zápas pohlídala a své šance proměnila.

Prohry Alcanu využilo béčko Bílého Baletu a posunulo se na druhé místo. V takticky hraném duelu si totiž poradilo s Dece Computers, když využilo své šance a soupeře díky kvalitní obraně do mnoha nepustilo.

Také Huntířov přeskočil Alcan. Bez problémů si v klidném zápase poradil s Notou, když ještě několik jasných šancí neproměnil.

Senzací kola je výhra týmu Boletic. Jeho vítězství nad Pop Servisem je ale plně zasloužené. Popáci soupeře podcenili a i když vedli 1:0 zcela vypadli z role a soupeř pohodlně skóre otočil.

Slovanka nastoupila k utkání se Srbskou Kamenicí jen se třemi hráči v poli. Čtvrtý se dostavil až za stavu 0:4, kdy už bylo o osudu utkání rozhodnuto.

DC Východ po vyrovnaném prvním poločase jasně přehrál Malou Veleň a potvrdil, že závěr podzimu se mu vydařil.

Poslední zápas sezóny se vydařil také Jílovému, které suverénně přehrálo Rudou Hvězdu a posunulo se na nesestupové dvanácté místo.

Hráčem posledního podzimního kola byl vyhlášen Jan Zuček z týmu Bílý Balet Děčín B.

Okresní přebor

Výsledky 13. kola

Autocentrum Jílové – FK Rudá Hvězda 5:1 (2:0). 2 Kroupa, 2 Zachariáš, Hloušek – Škába.

DC Východ – Rozmetadlo Malá Veleň 5:2 (1:1). 2 Hloušek, 2 Novák, Martin Kořínek – Meduna, Ivan Culek.

Alcan – Jamajka 0:4 (0:2). 2 Valštýn, 2 Antonín Čapek.

Nota – Huntířov 1:4 (0:1). Harvan – Němec, Rojko, Michl, Pova.

FC Slovanka Děčín – SK Srbská Kamenice 5:9 (2:6). 2 Jakubec, 2 Diviš, Chaloupka – 3 Jírava, 3 Cempírek, Novotný, Tumpach, Petr Marek.

SCA Boletice – Pop Servis 5:2 (2:1). 2 Michal Burian, 2 Roman Kalaš, Linek – Tomáš, Čepelka.

Dece Computers – Bílý Balet B 1:4 (1:2). Ritter – 2 Klein, Šupka, Zuček.