ČJF (Česká jezdecká federace) a FEI (Mezinárodní jezdecká federace) po splnění vyhlášených kvalifikací oslovily Adélu Stružinskou k reprezentaci ČR na uvedené sportovní akci v disciplíně parkurové skákání.

Adéla Stružinská je ročník narození 1997, žákyní na Základní škole Dr. Miroslava Tyrše v Děčíně. Reprezentaci ČR a účast na ME byla podmíněna nejen náročnými kvalifikacemi, ale především spolehlivými tuzemskými a reprezentačními výsledky v sezoně 2010 – 2011.

Česká republika zastoupená ČJF vybírala pouze nejlepšího jezdce republiky v kategoriích Children, což se podařilo právě děčínské jezdkyni Adéle Stružinské. Další účast byla pronajata pouze dvěma jezdcům (opět nejlepší ve své kategorii, v kategorii Junior a Young Riders).

Tato tříčlenná ekypa se i ve skromném složení pokusí důstojně hájit barvy České republiky. Oporou jim v tom bude sestra Adély Stružinské ,Klára, která získala na ME před sedmi lety bronz v rakouské Stadl Pauře a nyní bude své zkušenosti předávat jako asistent trenéra