I. liga

Sokol Plzeň V – SKST Děčín 3:7. Utkání nezačalo pro hostující ženy dobře. Hned v úvodu totiž prohrály čtyřhru a domácí družstvo vzdorovalo do stavu 3:3. Za tohoto stavu Děčanky vyhrály čtyři utkání v řadě a o vítězi bylo rozhodnuto. Body Děčína: Rambousková 3, Z. Dyškantová a Meidlová 2.

Union Plzeň – SKST Děčín 4:6. Plzeňskému Unionu chtěly děčínské hráčky oplatit podzimní porážku. Do utkání tedy vstoupily s vervou a rychle se ujaly vedení 2:0. Plzeňské hráčky však nechtěly Děčankám darovat body, následně vyhrály čtyři utkání v řadě a otočily stav utkání na 4:2 v jejich prospěch. Po bodové šňůře domácích hráček by každý řekl, že o utkání je rozhodnuto, ale opak byl pravdou.

Děčínské ženy se nevzdaly a vítězstvím Z. Dyškantové nad Pintovou 3:1, Meidlové nad Kirchmanovou 3:2 a Rambouskové nad Pintovou otočily stav na 5:4 v jejich prospěch.

O utkání se tedy rozhodovalo v posledním zápase, kde se střetla Z. Dyškantová se zkušenou obranářkou Plzně Čížkovou. Dyškantová v tomto utkání však již věděla, že Děčanky neprohrají, hrála klidně a vítězstvím v pětisetové bitvě vzala Plzni body.

Body Děčína: Z. Dyškantová a Rambousková 2,5, Meidlová 1.

II. liga

TTC Ústí nad Orlicí – SKST Děčín B 5:5. V utkání se děly se věci. Děčínské ženy se do domácích hráček pustily bez respektu a po vyhrané čtyřhře se ujaly vedení, a to až 4:1. S tímto stavem se však hráčky Ústí n. O. nechtěly smířit a začaly snižovat, ale pátý bod získaly první děčínské hráčky, což znamenalo, že neprohrají. O jejich možném vítězství se tedy rozhodovalo v posledním utkání, kde proti sobě nastoupily domácí B. Částková s Klihavcovou. Zkušená domácí hráčka se tedy musela hodně snažit a vedla již 2:1 na sety, ale Klihavcové se útočnou hrou podařilo vyrovnat a v pátém setu měla dokonce tři mečboly, které však nevyužila a družstva se rozešla s nerozhodným výsledkem 5:5. V utkání měla 100% úspěšnost J. Dyškantová, která neprohrála ani jedno utkání. Body Děčína: J. Dyškantová 3,5, Schneiderová 1, Klihavcová 0,5.

Loko Pardubice – SKST Děčín B 6:4. I v tomto duelu děčínské ženy bojovaly a přetahovaly se s domácími hráčkami o vedení. Nejprve se po pětisetové bitvě ve čtyřhře ujaly vedení o které však následně přišly. Stav byl tedy 2:1 pro Pardubice. Děčínské ženy však nesložily zbraně a podařilo se jim zásluhou Schneiderové, která porazila Novou 3:1 a Dyškantové, která porazila 3:0 Utíkalovou vyrovnat na 3:3 a vítězstvím Klihavcové nad Novou 3:2 se ujaly opět vedení 4:3. Pardubické hráčky však zmobilizovaly síly a každá své poslední utkání vyhrála shodně 3:1, což znamenalo konečný výsledek 6:4 pro Pardubice. Body Děčína: J. Dyškantová a Klihavcová 1,5, Schneiderová 1.