Klub krasobruslení SK Kraso Děčín má v současné době hodně napilno.

V uplynulých dnech se zúčastnil hned tří velice zajímavých a kvalitně obsazených závodů a na sklonku února pořádá závod Českého poháru.
Nymburská stuha

Do Nymburku na 21. ročník „Nymburské stuhy“ odjela dvoučlenná výprava děčínského SK Kraso a lépe si vedla Jorika Tojmarová, která v kategorii přípravka – prvky obsadila ze čtrnácti závodnic pěkné třetí místo. Hana Thürlová skončila mezi mladšími žačkami na desátém místě z dvaceti účastnic.

VC Litvínova

Úspěšná bronzová medailistka z předchozí akce Jorika Tojmarová se následně zúčastnila i Velké ceny Litvínova. Na tomto závodě se jí vedlo o poznání lépe a kategorii přípravka-prvky dokonce vyhrála (se zlatou medailí se chlubí na snímku).

Olympiáda

V neposlední řadě se oddíl SK Kraso Děčín zúčastnil III. zimní olympiády dětí a mládeže České republiky, která se letos konala v Rožnově pod Radhoštěm, ve Zlínském kraji. V kategorii žačky obsadila na této akci děčínská Karolína Votápková 9. místo a v kategorii žačky mladší skončila Barbora Kopejsková jedenáctá.

Křišťálová brusle

Děčínský oddíl krasobruslení pak dává všem tímto na vědomí, že pořádá závod Českého poháru v krasobruslení pod názvem „Křišťálová brusle“, který se uskuteční na ZS v Děčíně ve dnech 23. 2. – 24. 2. V osmi věkových kategoriích se představí spousta nadějných krasobruslařů i krasobruslařek a rozhodně se bude na co dívat. Všichni jste na tuto akci srdečně zváni.