K dalším dvěma zápasům první i druhé ligy ve stolním tenisu ženských družstev zajížděly oba týmy děčínského SKST na stoly svých soupeřek a tentokrát se jim nepodařilo přivézt ani bodík.

I. liga

MSK Břeclav B – SKST Děčín A 7:3.

Na podzim si břeclavské béčko odvezlo z Děčína debakl v poměru 9:1. Toho se ale doma chtělo vyvarovat a tak se na děčínské ženy poctivě připravilo. Zpočátku se zápas vyvíjel vyrovnaně a za stavu 3:2 nebylo vůbec nic rozhodnuté. Jenže pak přišly čtyři výhry domácího týmu v řadě a bylo „vymalováno.“ Nejúspěšnější hráčkou byla domácí Malíková, která nenašla přemožitelku.

Body: Malíková 3,5, Stachová 1,5, Janků 1, Mergenthalová 0 – Rambousková, Meidlová a Z. Dyškantová po 1.

ČSAD Hodonín C – SKST Děčín A 6:4.

Děčínský celek dokázal hodonínské céčko podobně jako břeclavské béčko na podzim doma porazit a to dokonce i shodným výsledkem 9:1. Teoreticky se tedy rýsovalo možné vítězství, jenže teorie stejně jako v předchozím utkání vzala pořádně za své. Začátek byl ještě pro Děčín dobrý, když vedl 2:0 a pak ještě i 2:4. Jenže závěr plně patřil domácím.

Body: Pelcmanová 3, Kubinová 2, Mosnáková 1 – Meidlová 2, Z. Dyškantová 1,5, Rambousková 0,5.

II. liga

TTC Ústí n. O. – SKST Děčín B 7:3.

Domácí hráčky vyhrály i na děčínských stolech a ve svém domácím prostředím měli ještě více usnadněnou úlohu. Za Meidlovou (hrála I. ligu) muselo děčínské béčko postavit Šámalovou a místo Krákorové hrála mladší žákyně T. Matasová, pro kterou to byl ligový debut. I přes toto oslabení držely děčínské dívky krok až do stavu 3:3. Pak už ale úřadovaly jen domácí.

Body: Nastoupilová 3, Bezdíčková a Javůrková po 2 – Šámalová 2,5, Klihavcová 0,5, Matasová 0.

Slavia Hradec králové – SKST Děčín B 6:4.

Děčínské dívky zpočátku působily unaveným dojmem a domácí hráčky se ujaly vedení 4:1. Pak už to sice bylo vyrovnané až do konce domácím však náskok z úvodu stačil a dotáhly zápas do vítězného konce.

Body: Francová 3,5, Rozkovcová 1,5, Choutková 0,5 – Šámalová a Klihavcová po 2, Matasová 0.