V okresním futsalovém poháru je jasno

Děčínsko - Finále okresního poháru se uskuteční v průběhu měsíce ledna.

6.1.2008

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Lubomír Stehlík

Posledními zápasy byly ukončeny boje v obou skupinách okresního kola poháru ČMFS ve futsale a největším překvapením celého programu bylo vítězství Bělé nad Slovankou a její postup do finále ze skupiny A.

Ve skupině B se nedařilo obhájci vítězství Denasu Krásný Studenec. Do finále místo něj postupuje Bílý Balet a s ním do krajské části i Santos. Oba týmy měly postup ulehčený díky tomu, že Dece Computers se nedostavil k rozhodujícímu zápasu. Finále okresního poháru se uskuteční v průběhu měsíce ledna.

V uvedených tabulkách rozhodují při stejném bodovém zisku vzájemné zápasy.

Skupina A

Slovanka - SK Bělá 1946 3:4 (2:2).
Výborný výkon Bělé která dokázala zaskočit favorita a po vyrovnaném poločase dokonce otočit v závěru z 2:3 na 4:3. Branky: Erneker 3 - Trnka 2, Veigent, Fichtner.

Konečná tabulka

1. Bělá 2 0 1 23:21 6
2. Slovanka 2 0 1 32:13 6
3. DC východ 1 0 2 20:32 3
4. POP servis 1 0 2 19:28 3

Skupina B

Dece Computers - Denas Krásný Studenec 10:6 (4:3).
Po skvělém začátku kdy dvakrát vedl odpadl Studenec ve druhém poločase díky vlastním chybám. Branky: Svěchota 3, Muller Pavel 3, Cimrman 2, Pechanec, Muller Martin - Kurty 3, Murdych Jakub 2, Strach.

Denas Krásný Studenec - FC Santos 5:7 (3:5). Studenec opět nadějně začal, utkání však rozhodla větší kvalita brankáře Santosu na němž ztroskotala většina šancí poražených. Branky: Cerman 5 - Voros 2, Cisár 2, Špoler 2, Majerík.

Dece Computers - Bílý Balet 0:5 kont. Domácí se nedokázali díky pracovnímu vytížení na utkání sejít v požadovaném množství.
FC Santos - Bílý Balet 3:4 (1:2). Rozhodující utkání o postup do finále bylo hráno tvrdě, místy až za hranicí pravidel. Balet využil svých větších zkušeností a těsně zvítězil. Branky: Spoler 2, Pulko - Kosejk, Janoušek, Čapek Antonín, Ružička.

1. Bílý Balet 3 0 0 13:5 9
2. Santos 2 0 1 19:14 6
3. DECE COMP. 1 0 2 15:20 3
4. Kr. Studenec 0 0 3 13:21 0

6.1.2008 VSTUP DO DISKUSE

Obešli hlavní jistič a nakradli elektřinu za skoro 200 tisíc

Na Šluknovsku předají každý rok pracovníci chudým dětem okolo 350 dárků.
11

DOTYK.CZ

Internet se baví: Babiš líbá a Benda je stejnou jistotou jako smrt a daně

/ GALERIE, VIDEO / Tvůrci internetových memů nespí a povolební situaci v Česku pochopitelně nenechali bez povšimnutí. Pozornost si získaly zejména čtyři momenty: vděk Andreje Babiše vyjádřený tvůrci jeho kampaně Marku Prchalovi, prohra Matěje Stropnického v čele Zelených, poměrně vysoký zisk SPD Tomia Okamury - a "nesmrtelný" poslanec Marek Benda.

Výsledky voleb ve všech městech a obcích na Děčínsku

Děčínsko - Podívejte se, jak se volilo na Děčínsku. V Lobendavě nevyhrálo ANO, v Doubici dostalo stejně hlasů jako ODS.

Varnsdorf – Až ve dvanáctém soutěžním utkání si mohli fotbalisté Varnsdorfu vychutnat vítězství. To jim v důležitém utkání proti Frýdku-Místku vystřelil už ve 4. minutě Fahrudin Durděvič.