Sokol Filipov C proti SKST Děčín D 4:14.

Domácí drželi s děčínským krok do stavu 2:2 a potom se herně zhroutili. Zasloužené vítězství hostů, kteří těžili zejména ze stoprocentních výsledků starších žákyň Meidlové a Klihavcové.

Body: Bednář 1,5, Šimek a Vytejček po 1, Skála J. starší 0,5 a Kovář 0. Meidlová 4,5, Klihavcová M. 4, Ruml 3 a Kotalík 3.

SKST Česká Kamenice D proti SKST Děčín C 6:12.
Zápas obou celků byl velmi zajímavý a dramatický. Domácí ještě v polovině utkání vedli 5:4, ale potom jim došly síly. Stoprocentní úspěšnosti dosáhli hráči hostí F. Nebohý s L. Babičkou.

Body: Karlovský 2,5, Schaffer a Pácal po 1,5, Volf 0,5. L. Babička a Nebohý po 4, M. Babička 3 a Štípek 1.

Slavoj Děčín A proti SKST Děčín D 6:12.
Bývalí hráči Kovostroje podali velmi dobrý výkon a do stavu 5:6 se nevědělo jak to dopadne. V závěru se začalo mladší družstvo SKST Děčín D prosazovat a zaslouženě vyhrálo. Nejúspěšnější byla I. Meidlová z SKST Děčín D. U domácích Holík s Česánkem.

Body: Holík a Česánek po 2, Lebduška a Herman po 1, Havel 0. Meidlová 4,5, Povejšil a Kotalík po 3,5 a Ruml 0,5.

SKST Děčín E proti TJ Krásná Lípa 3:15.
Domácí přes veškerou snahu nedokázali čelit vedoucímu tabulky okresního přeboru. Tři čestné úspěchy udělali jen přes Andrlu.

Body: Hlavacká, Štecha a Pfléger po 1, Tlustý 0. Král, Virgler a Polák po 4,5 a Andrla1,5.

Mezi dvanácti nejlepšími žáky měl SKST Děčín Svěchotu, mezi žákyněmi Meidlovou, Krákorovou, Klihavcovou, Schneiderovou, Matasovou a Tučkovou. Hrálo se tabulkovým systémem a žactvo SKST Děčín si vedlo takto: V kategorii chlapců obsadil Svěchota 7. místo, když na poslední chvíli zaskočil jako náhradník. Vyhrál Seibert ze Sj. Ústí před mosteckými hráči Matuškou a Smolkou.

V kategorii děvčat domácí I. Meidlová byla druhá, když v nejdůležitějším zápase podlehla mostecké Štikové 2:3, přestože vedla 2:0. Na třetím místě skončila Krákorová, 4. místo obsadila Klihavcová před Ústeckými Formánkovou a Čermákovou. Z dalších Matasová na osmém místě, Schneiderová na devátem a Tučková též jako náhradnice na 11. místě.