Pouze jedinou výhrou ze čtyř zápasů se můžou po uplynulém dvoukole ligových soutěží ve stolním tenisu ženských družstev „pochlubit“ týmy děčínského SKST.

To jediné vítězství zaznamenalo prvoligové áčko, které doma porazilo Sokol Nusle.

1. liga

SKST Děčín A – Sokol Nusle Praha 8:2.
Pražský tým přijel do Děčína v neúplné sestavě jen ve dvou, což znamenalo tři body pro domácí zdarma. Děčínské hráčky navíc hned v úvodu vyhrály čtyřhru a začalo to být hodně nadějné. Za stavu 6:0 utržila první porážku J. Dyškantová s Lacinovou 2:3 a druhou v devátém utkání s Čížkovou. Body: Z. Dyškantová a Rambousková po 2,5, J. Dyškantová 0, 3 kont. - Čížková, Lacinová po 1.

SKST Děčín A – Union Plzeň A 3:7.
Ve druhém utkání čekal domácí silný soupeř z Plzně. Úvodní čtyřhru Děčín prohrál, pak ale Z. Dyškantová zdolala Kirchmanovou a vyrovnala na 1:1. V dalším průběhu však hostující ženy zabraly a udělaly šňůru šesti výher v řadě a o osudu utkání bylo rozhodnuto. V samotném závěru utkání domácí dívky už jen skóre kosmeticky upravily. Body: Z. Dyškantová 2, Meidlová 1, Rambousková 0 – Čížková 2,5, Pintová 2, Vaková 1,5 a Kirchmanová 1.

2.liga

SKST Děčín B – SKST Vlašim B 3:7.
V sestavě domácího týmu chyběly Krákorová s Šámalovou a pro různé zdravotní potíže nemohly hrát ani zkušené hráčky. Posila I. Meidlová pak na vše sama nestačila. Domácí dívky sice vyhrály čtyřhru, pak už ale zápas ovládly hostující ženy, které dovedly utkání bez větších problémů do vítězného konce. Body: I. Meidlová 2,5, Klihavcová M.0,5, Hlavacká 0 – Beranová A. 3, Beranová M. a Lajdová po 2.
SKST Děčín B – Lokomotiva Pardubice 4:6.
Děčín nastoupil ve stejném složení jako v předcházejícím utkání s Vlašimí a opět se radoval z vyhrané čtyřhry. Tentokrát ještě vedl i po třetím utkání 2:1. Poté sice přišly tři porážky, ale domácí se nevzdávaly a srovnaly na 4:4. V devátém utkání však M. Klihavcová, prohrála v srdce drásajícím boji 2:3 s nejlepší soupeřkou Dočkalovou a pak ještě náhradnice Hlavacká poté podlehla Rudzinské 1:3. O osudu utkání tak bylo rozhodnuto.

Body: Meidlová 2,5, Klihavcová M. 1,5 a Hlavacká 0 – Dočkalová 3, Utíkalová 2 a Rudzinská 1.