Tým mladých fotbalistů děčínského oddílu Forward One A (roč. nar. 1998) měl v uplynulých dnech napilno a odehrál hned dva turnaje.

Dařilo se mu především na tom v Roudnici, kde si připsal i velmi cenný skalp, když deklasoval pražskou Spartu 4:0 (Horák 2, Čisár, Vepřovský), což se vždy velmi cenní. Pak ještě porazil Siad Most 2:0 (Čisár, Horák), Podolí Praha 2:0 (Horák, Kříž) a Motorlet Praha 3:1 (Čisár, Kříž, Krátký). Naopak prohrál s Roudnicí A 1:4 (Čisár) i Roudnicí B 0:1 a bylo z toho nakonec 3. místo. nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen děčínský Lukáš Chour.

Ve velké hale Ústecké Chemičky už se áčku Forwardu One tak nedařilo. Děčínští mladíci se nedokázali vypořádat především s rozlehlostí haly. V Děčíně totiž hala podobných rozměrů chybí a tak se neměli kde připravit. Ve skupině prohráli s domácím Ravelem 1:4, porazili Tempo Praha 5:0 a s pražskou Bohemkou remizovali 2:2. Do finálové čtyřky tak nepostoupili. Ve skupině o 5. – 8. místo nejprve prohráli s FŠ Most 0:1, pak zdolali Podolí Praha 3:1 a Kladno 2:1. Nejlepším střelcem byl děčínský Tondr, který dal pět branek.

Forward One A měl ve svém středu i nejmladšího účastníka turnaje, kterým byl Jan Růžička.