Pod vedením senseie Milana Veselého (uprostřed) se výprava mladých karatistů klubu Sport Relax zúčastnila mezinárodního turnaje JKA v Praze. Tam se sjelo 250 závodníků z 25 klubů z pěti zemí (Skotsko, ČR, Litva, Maďarsko, Německo). Děčínští borci opět patřili mezi špičku. Starší žákyně T. Zlatohlávková skončila v kata třetí a v kumite dokonce druhá. Její kolegyně T. Bittnerová brala v kata nepopulární ale cenné čtvrté místo. Výborně zabojovali také starší žáci. A. Jenč vyhrál kumite a v kata skončil druhý, J. Wohlrab byl třetí v kata i kumite a na F. Jurnečku „zbylo“ čtvrté místo v kata. Kata tým jmenovaných starších žáků svou kategorii vyhrál. Třetí místo pak ještě přidal dorostenec R. Nejedlý v kata.