Okresní přebor i okresní soutěž ve stolním tenisu družstev pokračovaly některými dalšími mistrovskými zápasy.

Okresní přebor

 

SKST Děčín E – Slovan Varnsdorf A 7:11.

Domácím se nepodařilo zachytit nástup Slovanu a prohrávali 1:4. Potom přišla chvíle děčínských a bylo to 4:4. Radost však netrvala dlouho, hosté opět získali mírnou převahu a nakonec po velkém boji zaslouženě zvítězili. Body: Gabaš 2,5, P. Schneiderová 2, Tlustý 1,5 a Pfléger 1, Dyškant 0 – Krejčí a Strnad po 3,5, Fuchsig a Miško po 2.

 

 

Slavoj Děčín A – SKST Děčín C 8:10.

Domácí družstvo začalo velmi dobře a ujalo se vedení 4:1, pak ještě vedlo 6:4. Následovala ale šňůra šesti vítězství hostů a o výsledku bylo rozhodnuto. Nejlépe si vedli hostující M. Babička a F. Nebohý. Body: Holík Jar. a Lebduška po 2,5, Herman 1,5, Česánek 1 a Havel 0,5 – M. Babička, Nebohý F. 3, Šámalová 2 a Ulrych 1.

 

 

SKST Děčín C – SK Malá Veleň A 10:8.

Ve velmi dramatickém utkání hosté hodně potrápili přední celek tabulky. Ještě ve 12. utkání byl stav 6:6, ale v závěru se přece jen prosadili děčínští. Body: N. Babička a N. Štípek po 4, F. Nebohý 2 a M. Babička 0.

 

Okresní soutěž

 

SKST Děčín F – SKST Č. Kamenice E 16:2.

Domácím se podařilo nastoupit v silném složení, což vedlo k vysokému vítězství nad snaživým soupeřem z České Kamenice. Hosté udělali dva čestné úspěchy přes střídajícího Pešťáka. Body: Kolesa R., L. Babička a St. Malý po 4,5, Štěrba 2,5, Pešťák M. 0 - Nebuželský J. a K. a Viták ml. po 1, Žáček a Viták A. 0.

 

 

Sokol Filipov D – SKST Děčín G 2:16.

Domácí bojovali co mohli, ale nápor mladého družstva hostů nedokázali odvrátit. Bodovali pouze dvakrát přes hostujícího Svěchotu. Body: Vytejček, Skála Jan po 1, Samek a Jirkovský 0 - Himko, Vojtíšek D. a Endlicher po 4,5, Svěchota 2,5. ⋌(op,ba)